Prenumerata
NYC 10:42 pm | WWA 04:42 am
1 USD = PLN
Sobota 16 grudnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Sobota 16 grudnia 2017

Opłatek w Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej

Były gratulacje, życzenia, opłatek, wspólne kolędowanie, ale także podsumowanie mijającego roku i osiągnięć. Pojawiły się informacje o nowej inicjatywie związanej ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę, a także słowa zachęty do włączenia się w akcję Świąteczny Uśmiech Dziecka. Tak wyglądało opłatkowe spotkanie zorganizowane w czwartek, 7 grudnia, w głównej siedzibie PSFCU na Greenpoincie.
Piątek 15 grudnia 2017

Św. Mikołaj odwiedził harleyowców z Greenpointu

Do tradycji należą spotkania ze św. Mikołajem w klubie motocyklowym Unknown Biker’s MC na Greenpoincie. Jest to jedna z okazji, by zobaczyć prawdziwe i łagodne oblicze harleyowców, którzy na co dzień wyglądają bardzo groźnie.
Piątek 15 grudnia 2017

Biało-Czerwona choinka na Greenpoincie

Tradycyjnym zapaleniem światełek na choince oraz wizytą św. Mikołaja rozpoczął się sezon świąteczny w Centrum Polsko-Słowiańskim, który w drugiej połowie stycznia zakończy zabawa karnawałowo-choinkowa.
Czwartek 14 grudnia 2017

150-lecie PS 34 na Greenpoincie • Wielopokoleniowy jubileusz

PS 34 z Greenpointu, będąca obecnie najstarszą nieprzerwanie działającą szkołą na Brooklynie, obchodzi w tym roku 150-lecie swojego istnienia. Jubileuszowa uroczystość odbyła się w czwartek, 30 listopada, i przyciągnęła kilka pokoleń jej uczniów.
Środa 13 grudnia 2017

Biznesmeni fundują stypendia dla młodzieży

Stowarzyszenie zrzeszające polonijnych biznesmenów – Pulaski Association of Business and Professional Men – zachęca studiującą młodzież do wzięcia udziału w konkursie stypendialnym. Termin składania wniosków upływa 10 stycznia.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15