Prenumerata
NYC 04:03 pm | WWA 10:03 pm
1 USD = 3.9796 PLN
Piątek 21 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 21 października 2016

Rozmowa Putin – Tusk upubliczniona w Sejmie

Podkomisja badająca przyczyny katastrofy smoleńskiej przedstawiła wyniki swoich prac na posiedzeniu sejmowej Komisji Obrony. Na posiedzeniu pokazano też film, przedstawiający rozmowę premiera Rosji Władimira Putina z premierem Polski Donaldem Tuskiem na miejscu katastrofy.
Piątek 21 października 2016

Amerykański Gulfstream dla polskich VIP-ów

Wiceszef MON Bartosz Kownacki powiedział w Sejmie, że niezbędne wymogi postępowania ws. małych samolotów dla VIP-ów spełnia maszyna amerykańskiego koncernu General Dynamics.
Czwartek 20 października 2016

Nowe inwestycje Toyoty w Polsce

Toyota zainwestuje w Polsce 650 milionów złotych. Poinformował o tym wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki oraz przedstawiciele koncernu motoryzacyjnego. Skorzystają na tym fabryki w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach. Toyota będzie produkować w tych zakładach przekładnie do napędu pojazdów hybrydowych, a także silniki benzynowe.
Czwartek 20 października 2016

Debata Trump – Clinton ćwiczeniem dla studentów

Wykłady, dyskusje i oglądanie debaty prezydenckiej z USA. Tak było w nocy ze środy na czwartek na Uniwersytecie Warszawskim. Według studentów wygrała Hillary Clinton, również eksperci podzielili zdanie swoich podopiecznych.
Czwartek 20 października 2016

Misiewicz wraca do MON

Bartłomiej Misiewicz, formalnie zawieszony w funkcji rzecznika MON, nadal pracuje w resorcie. Zastępująca go Katarzyna Jakubowska zaprzeczyła doniesieniom, że prowadzi jakieś szkolenia, poinformowała natomiast, że Misiewicz zajmuje się "analizą dezinformacji medialnych wymierzonych w bezpieczeństwo państwa".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15