Prenumerata
NYC 05:16 pm | WWA 11:16 pm
1 USD = 3.7896 PLN
Niedziela 04 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Niedziela 04 października 2015

Tragiczna pomyłka Amerykanów

Armia amerykańska rozpoczęła dochodzenie w sprawie zbombardowanego szpitala na północy Afganistanu. W nocy z piątku na sobotę pociski trafiły placówkę, w której leczyło się ponad 100 osób. Zginęło 19, w tym pracownicy międzynarodowej organizacji Lekarze bez Granic.
Niedziela 04 października 2015

Lewica z nowym liderem

Barbara Nowacka została oficjalnie przedstawiona jako liderka Zjednoczonej Lewicy. Podczas niedzielnej konwencji ugrupowania w Łodzi współprzewodnicząca Twojego Ruchu przedstawiła obszerny program wyborczy koalicji.
Piątek 02 października 2015

Pierwsze weto prezydenta

Prezydent Andrzej Duda złoży swoje pierwsze weto wobec ustawy przyjętej przez Sejm. Chodzi o projekt dotyczący procedur uzgadniania płci, przygotowany przez posłankę Annę Grodzką. Do decyzji prezydenta dotarł dziennikarz Cezary Gmyz.
Piątek 02 października 2015

Szydło sprawdza wiarygodność Kopacz

Beata Szydło złożyła w Sejmie projekt ustawy podnoszącej minimalną stawkę godzinową za pracę do 12 złotych. To zabieg propagandowy – zarzuca jej Ewa Kopacz.
Czwartek 01 października 2015

O Polsce na konferencji u Bloomberga

Polska jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o zatrudnienie w sektorze usług biznesowych, z którego korzystają światowe korporacje – wynika z raportu Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), przedstawionego podczas wtorkowej konferencji w Nowym Jorku, której gościem specjalnym był prezydent Lech Wałęsa.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15