Prenumerata
NYC 05:32 pm | WWA 11:32 pm
1 USD = 3.3586 PLN
Czwartek 20 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 20 listopada 2014

Krótka pamięć prezydenta

W związku z problemami PKW z ogłoszeniem wyników wyborów prezydent Bronisław Komorowski uspokajał i doradzał cierpliwość. Najwyraźniej jednak zapomniał, że w 2013 r. odrzucił projekt zabezpieczenia systemu PKW, a w 2012 roku był zaniepokojony 7-dniowym opóźnieniem podania wyników wyborów na Ukrainie.
Czwartek 20 listopada 2014

Wciąż bez wyników wyborów

Wyborczego zamieszania w Polsce ciąg dalszy. Szef Krajowego Biura Wyborczego podał się do dymisji. Mimo sondaży mówiących o zwycięstwie PiS, partia domaga się unieważnienia wyborów.
Czwartek 20 listopada 2014

Islamska ofensywa wkrótce w Polsce?

Jak donosi portal gazeta.pl, niemieccy salafici, powiązani z terrorystami wyznawcy najbardziej radykalnej odmiany islamu, chcą nawracać Polaków. "Już nad tym pracujemy" – mówi ich przywódca. W szeregach niemieckich islamistów jest już sporo polskich imigrantów.
Środa 19 listopada 2014

Będzie powtórka wyborów?

W Polsce pojawia się coraz więcej postulatów, by ponownie przeliczyć głosy oddane w niedzielnych wyborach samorządowych, bądź nawet powtórzyć je jeszcze raz. Powtórzenia chce PiS, SLD i Nowa Prawica, ponownego przeliczenia głosów Polska Razem Jarosława Gowina.
Środa 19 listopada 2014

Generał odpowie za Smoleńsk?

27 listopada rozpocznie się proces generała Pawła Bielawnego. Wówczas zostanie odczytany akt oskarżenia w procesie dotyczącym katastrofy smoleńskiej. Wraz z nim będzie odczytana część uzasadnienia. Reszta uzasadnienia zostanie niejawna.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15