Prenumerata
NYC 11:57 pm | WWA 05:57 am
1 USD = 3.7185 PLN
Środa 14 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 13 października 2015

Kontrolowany przeciek ws. wyroku Kamińskiego?

W artykule "Tak łamało prawo CBA Kamińskiego" “Gazeta Wyborcza” opublikowała fragmenty jawnej części uzasadnienia do wyroku skazującego Mariusza Kamińskiego i trojga jego podwładnych w sprawie tak zwanej afery gruntowej. PiS zapewnia o nieskazitelności Kamińskiego i zauważa nieprzypadkowy czas ujawnienia wyroku.
Wtorek 13 października 2015

Król Belgów w Polsce

Król Belgów rozpoczął we wtorek trzydniową wizytę w Polsce. Jego Wysokość Filip wraz z małżonką Matyldą przylecieli do Warszawy i spotkali się z prezydentem Andrzejem Dudą. To pierwsza wizyta państwowa króla Belgów od czasu objęcia przez Filipa tronu w lipcu 2013 roku. Wraz z Jego Wysokością do Polski przyjechali też przedstawiciele regionalnych władz Belgii, biznesu i środowisk naukowych.
Poniedziałek 12 października 2015

Coraz bliżej gazowej niezależności od Rosji. Świnoujski terminal LNG otwarty

Zakończyła się budowa gazoportu w Świnoujściu. Premier Ewa Kopacz i minister skarbu Andrzej Czerwiński oficjalnie odebrali klucze do najnowszej inwestycji energetycznej w Polsce. Instalacja weszła w fazę rozruchu. Gazoport zacznie funkcjonować w przyszłym roku.
Poniedziałek 12 października 2015

Kukiz poprze rządy PiS

Jestem gotów poprzeć rząd mniejszościowy PiS, żeby nie destabilizować państwa – oświadczył w RMF FM Paweł Kukiz, dodając, że po wyborach na czele nowego rządu stanie Jarosław Kaczyński a nie Beata Szydło
Poniedziałek 12 października 2015

Były prezydent w końcu skomentował “aferę obrazową”

Były prezydent, goszcząc w Pile, odniósł się do sprawy zniknięcia z Pałacu Prezydenckiego słynnego obrazu "Gęsiarka" Romana Kochanowskiego. “Śledztwo prokuratury powinno zakończyć wplątywanie mnie w tę sprawę” - powiedział Komorowski.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15