Prenumerata
NYC 07:06 am | WWA 01:06 pm
1 USD = 3.0991 PLN
Środa 30 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 29 lipca 2014

Połączenie z Newark jeszcze nie teraz

Komisja Europejska zaakceptowała plan restrukturyzacji LOT-u i uznała udzieloną przewoźnikowi pomoc publiczną za zgodną z prawem unijnym. Jak na razie nie oznacza to jednak poszerzenia siatki połączeń i wznowienia oczekiwanego przez Polonię połączenia z lotniska w Newarku.
Wtorek 29 lipca 2014

Brytyjskie manewry w Polsce

W ciągu najbliższych miesięcy Wielka Brytania przeprowadzi w Polsce intensywny program ćwiczeń wojskowych w ramach NATO – potwierdzili to ministrowie obrony narodowej Polski i Wielkiej Brytanii.
Poniedziałek 28 lipca 2014

Atak na Polskę byłby początkiem III wojny światowej

Amerykański sowietolog, były doradca Ronalda Regana prof. Richard Pipes w wypowiedzi dla polskich mediów powiedział, że rosyjski atak na Polskę, która jest związana sojuszami zarówno z krajami europejskimi, jak i ze Stanami Zjednoczonymi, oznaczałby rozpoczęcie III wojny światowej.
Poniedziałek 28 lipca 2014

PiS bez bramkarza

Jan Tomaszewski w poniedziałek opuścił Prawo i Sprawiedliwość. "Łódzka drużyna PiS strzela sobie samobójcze bramki" – powiedział, tłumacząc swoje odejście.
Poniedziałek 28 lipca 2014

40 proc. dla zjednoczonej prawicy

PiS dominuje w kolejnym sondażu. Jak wynika z najnowszego sondażu IBRiS Homo Homini dla Rzeczpospolitej, gdyby wybory odbyły się teraz, do Sejmu weszłyby tylko cztery partie: PiS, PO, SLD i Kongres Nowej Prawicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15