Prenumerata
NYC 12:32 am | WWA 06:32 am
1 USD = 3.7748 PLN
Środa 01 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 31 marca 2015

Ważą się losy porozumienia z Iranem

Tylko godziny pozostały we wtorek do zakończenia kolejnej rundy negocjacji w sprawie ograniczenia irańskiego programu nuklearnego w zamian za zniesienie sankcji. Plan zawarcia takiego układu jest ostro krytykowany w Stanach Zjednoczonych przez republikanów.
Wtorek 31 marca 2015

Separatyści pod komendą rosyjskich generałów

Rosyjscy generałowie dowodzili najważniejszymi operacjami separatystów na Ukrainie. Według rosyjskiego biura BBC, informacje te potwierdził jeden z dowódców separatystycznych oddziałów specjalnych, niejaki Dmitrij.
Wtorek 31 marca 2015

Będą testy psychologiczne pilotów

Francja zamierza wprowadzić testy psychologiczne określające profil osobowości pilotów. To reakcja na niedawną katastrofę A320 linii Germanwings.
Poniedziałek 30 marca 2015

Makabryczne poszukiwania w miejscu katastrofy

Prowadzący dochodzenie w sprawie katastrofy samolotu A320 niemieckich linii lotniczych Germanwings zidentyfikowali DNA połowy wszystkich ofiar. W tragedii w Alpach Prowansalskich zginęło 150 osób.
Poniedziałek 30 marca 2015

Lubitz miał skłonności samobójcze

Andreas Lubitz, drugi pilot maszyny Germanwings, która w ubiegłym tygodniu rozbiła się we francuskich Alpach, w przeszłości leczył się psychiatrycznie ze względu na skłonności samobójcze. Takie informacje przekazała w poniedziałek w specjalnym oświadczeniu prokuratura w Duesseldorfie.
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 01 kwietnia 2015

Bunt pasażerów nowojorskiego metra - Obniżyć opłaty do 2 dolarów

Obniżcie opłatę za jednorazowy przejazd publicznymi środkami lokomocji do 2 dolarów – żądają aktywiści oraz niezadowoleni z usług pasażerowie MTA.
Środa 01 kwietnia 2015

Kolejne ludzkie szczątki w Nowym Jorku

Worek z ludzkimi szczątkami znaleziono na Queensie. Fragmenty ciała odkryto także na Brooklynie.
Środa 01 kwietnia 2015

Zboczeniec na Queensie

Policja poszukuje zboczeńca grasującego na Queensie. Podejrzany w listopadzie oraz marcu zaatakował trzy nastoletnie dziewczyny i obmacywał je w intymnych miejscach, po czym uciekł z miejsca przestępstwa.
Wtorek 31 marca 2015

Administracja Obamy walczy o rozporządzenia imigracyjne: przesłuchanie za dwa tygodnie

Departament Sprawiedliwości (DOJ) zwrócił się w poniedziałek do sądu apelacyjnego z prośbą o odwrócenie zakazu wprowadzenia w życie rozporządzeń imigracyjnych Baracka Obamy. 17 kwietnia ma odbyć się przesłuchanie w tej sprawie.
Wtorek 31 marca 2015

Testowy alarm wywołał panikę

Poniedziałkowy alarm testowy, który mieszkańcom kilku stanów na co najmniej 10 minut zakłócił oglądanie telewizji, wywołał konsternację, a nawet panikę.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15