Prenumerata
NYC 07:15 pm | WWA 01:15 am
1 USD = 3.2034 PLN
Czwartek 28 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 27 sierpnia 2014

ISIS chce okupu za Amerykankę

Ponad 6,5 miliona dolarów okupu oraz uwolnienia jednej z więźniarek domaga się Państwo Islamskie od rządu Stanów Zjednoczonych. To cena za życie 26-letniej Amerykanki, porwanej w Syrii.
Środa 27 sierpnia 2014

Moskwa zakręci kurek z gazem?

Rosja zamierza wstrzymać w zimie dostawy gazu do Unii Europejskiej przez terytorium Ukrainy – twierdzi ukraiński premier Arsenij Jaceniuk. Rosja temu zaprzecza.
Środa 27 sierpnia 2014

Kościołowi zagrażają m.in. “grzechy parafialne”

Jedności Kościoła zagrażają nie tylko schizmy i herezje, ale także "grzechy parafialne". Tak papież Franciszek nazwał w czasie środowej audiencji generalnej obmawianie i plotki we wspólnotach katolickich.
Wtorek 26 sierpnia 2014

Mińskie spotkanie w sprawie Ukrainy: powstrzymać rozlew krwi

"Na szczycie w Mińsku ważą się losy Europy i świata" – powiedział prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.
Wtorek 26 sierpnia 2014

Trwa rywalizacja militarna Chin i US: o włos od katastrofy myśliwców

To mogła być najpoważniejsza katastrofa z udziałem zwiadowczych samolotów Chin i USA od ponad dekady. W ubiegłym tygodniu chiński myśliwiec zbliżył się na odległość mniejszą niż 10 metrów do amerykańskiego samolotu.
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 28 sierpnia 2014

Pracowałeś przy WTC, zarejestruj się!

Za niespełna dwa tygodnie zakończy się, przedłużony okres rejestracji osób, które brały udział w pracach związanych z usuwaniem skutków ataków terrorystycznych na WTC. Dotyczy to tych, którzy chcą starać się o odszkodowania za doznane w wyniku pracy w strefie zero uszczerbki na zdrowiu.
Czwartek 28 sierpnia 2014

75. urodziny mostu Kościuszki

W tym tygodniu minęła 75. rocznica oddania do użytku jednego z najpopularniejszych wśród mieszkańców Nowego Jorku mostu – Kosciuszko Bridge.
Czwartek 28 sierpnia 2014

Ubranka jak z obozów koncentracyjnych

Firma odzieżowa Zara wypuściła na rynek ubranka dla dzieci, wyglądem przypominające ubrania noszone przez więźniów nazistowskich obozów koncentracyjnych.
Czwartek 28 sierpnia 2014

Wolne miejsca w przedszkolach i zerówkach - Zapisz swoje dziecko

Niespełna półtora tygodnia przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego pojawiły się dodatkowe miejsca w bezpłatnych, publicznych przedszkolach na Brooklynie.
Czwartek 28 sierpnia 2014

Poszukiwani włamywacze z Greenpointu

Policjanci z 94. posterunku na Greenpoincie poszukują dwóch złodziei, którzy w ciągu niecałego tygodnia dokonali dwóch oddzielnych włamań do mieszkań w polskiej dzielnicy. Zostały także opublikowane ich zdjęcia.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15