Prenumerata
NYC 08:24 pm | WWA 02:24 am
1 USD = 3.8882 PLN
Sobota 07 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 06 maja 2016

Kara za zanieczyszczenie powietrza

145 tys. dolarów grzywny musi zapłacić firma Parkway Iron and Metal Company z Clifton, NJ.
Piątek 06 maja 2016

Wielkie zmiany na lotnisku w Newarku

Jesienią rząd federalny zniesie ograniczenia co do liczby samolotów, które mogą lądować i startować z międzynarodowego lotniska w Newarku. Decyzja ta umożliwi obsługę większej liczby lotów, w tym potencjalnie tych tanich, które do tej pory nie były brane pod uwagę.
Piątek 06 maja 2016

Błędy lekarskie jedną z najczęstszych przyczyn zgonów

Jak donosi "Washington Post", błędy popełniane przez lekarzy i pozostały personel medyczny w szpitalach czy przychodniach są trzecią, co do wielkości, przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych. Z tego powodu co roku umiera nawet ćwierć miliona pacjentów – to więcej niż na przykład w wyniku udarów mózgu czy pogrypowych powikłań.
Piątek 06 maja 2016

“Polacy jesteście odpowiedzialni za holokaust!” [WIDEO]

“Jesteście odpowiedzialni za holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (...) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” - m.in takie hasła pod adresem Polaków wygłaszał rabin Friedman, organizator czwartkowego protestu przed polskim konsulatem. Wzięła w nim udział głównie młodzież z Rambam Mesivta High School. Organizator zarzucił też polskiemu rządowi przekłamywanie historii.
Czwartek 05 maja 2016

Kolejką linową z Williamsburga na Manhattan - Gondola zamiast metra?

Powraca pomysł budowy gondoli nad East River. Podwieszana kolejka linowa – według pomysłodawcy – może rozwiązać problem transportu pomiędzy Williamsburgiem i Manhattanem podczas remontu tunelu metra linii L.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15