Prenumerata
NYC 07:48 am | WWA 01:48 pm
1 USD = 3.8336 PLN
Czwartek 29 września 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 28 września 2016

Trump prosi Polonię o głosy

Na spotkaniu w siedzibie Polish National Alliance i Kongresu Polonii Amerykańskiej w Chicago republikański kandydat na prezydenta Donald Trump poprosił Polonię o głosy i zapewnił o swojej przyjaźni dla Polonii oraz Polski. Obiecał współpracować z nami, gdy zostanie prezydentem. Było to historyczne, bo pierwsze spotkanie z Polonią amerykańską kandydata na prezydenta w tegorocznej kampanii.
Środa 28 września 2016

Rekordowa debata

Prawie 84 miliony Amerykanów obejrzało pojedynek telewizyjny Donalda Trumpa i Hillary Clinton. To rekord w historii debat prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.
Wtorek 27 września 2016

Rowerem na Willis Tower

Krystian Herba z Rzeszowa ma 35 lat, od dwudziestu trenuje trial rowerowy. Dyscyplinę, która polega na pokonywaniu różnych przeszkód, między innymi murków. Pasją Polaka jest pokonywanie schodów. Najbliższa okazja, i jednocześnie próba pobicia rekordu Guinnessa, będzie już w sobotę, 1 października. Krystian chce wskoczyć na Willis Tower w Chicago i prosi Polonię o pomoc.
Wtorek 27 września 2016

Zdjęcie z Hanksem

Elizabeth i Ryan, para nowożeńców z Nowego Jorku, może mówić o dużym szczęściu i nie chodzi tylko o to, że znaleźli swoją drugą połówkę. Podczas sesji zdjęciowej w Central Parku podszedł do nich jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, Tom Hanks, którego obecnie możemy oglądać w filmie pt. “Sully”, i zapytał czy może sobie zrobić z nimi zdjęcie.
Wtorek 27 września 2016

O polityce zagranicznej, bezpieczeństwie, gospodarce i dochodach

W czasie pierwszej telewizyjnej debaty prezydenckiej kandydaci na prezydenta Stanów Zjednoczonych przedstawili swoje wizje strategii bezpieczeństwa i polityki zagranicznej, a także podziałów rasowych oraz gospodarki amerykańskiej. Nie było dyskusji na temat spraw imigracyjnych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15