Prenumerata
NYC 04:50 am | WWA 10:50 am
1 USD = 3.7697 PLN
Czwartek 03 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 03 września 2015

Filmowcy utrudniają życie na Greenpoincie - O włos od tragedii

Mieszkańcy polskiej dzielnicy coraz częściej skarżą się na ekipy filmowe, które na dobre w ostatnich tygodniach zadomowiły się na Greenpoincie. Praca filmowców nie tylko utrudnia im codzienne życie, ale nawet czasem stwarza zagrożenie.
Czwartek 03 września 2015

Kolejne Starbucksy z alkoholem?

Sieć kawiarni Starbucks stara się o pozwolenie na uruchomienie w Nowym Jorku kolejnych oddziałów mających w swojej ofercie nie tylko kawę, ale także alkohol.
Środa 02 września 2015

Obama wygrywa w sprawie Iranu

Prezydent Obama wygrywa polityczną batalię w sprawie porozumienia jądrowego z Iranem. Amerykański prezydent uzyskał poparcie 34 senatorów, co ma uniemożliwić przeciwnikom układu jego zablokowanie.
Środa 02 września 2015

Obława na zabójców policjanta

W Illinois w środę trwała obława na zabójców policjanta, który we wtorek został zastrzelony na służbie. 52-letni Charles Joseph Gliniewicz jest 26. funkcjonariuszem, który zginął od kul w tym roku.
Środa 02 września 2015

Urzędniczka z Kentucky nie chce udzielać ślubów gejom

Amerykańska urzędniczka może zostać ukarana za odmowę udzielenie ślubu parze gejów. Kim Davis z niewielkiej gminy Rowan w Kentucky nie chce podporządkować się obowiązującemu prawu, powołując się na klauzulę sumienia.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15