Prenumerata
NYC 11:52 pm | WWA 05:52 am
1 USD = 3.4834 PLN
Poniedziałek 22 grudnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 21 grudnia 2014

EZ-Pass, czyli pułapka na kierowców

Ostrzeżenie dla zmotoryzowanych – i to w szczycie świątecznych wyjazdów... Zarządcy płatnych dróg w poszczególnych stanach przyznają, że mogą szpiegować kierowców przejeżdżających przez bramki EZ-Pass, porównując czas podróży między punktami kontroli oraz dopuszczalną prędkość na tych odcinkach.
Niedziela 21 grudnia 2014

Zabici z zimną krwią.  Policjanci w proteście pokazali plecy burmistrzowi

Dwaj policjanci zostali z zimną krwią zastrzeleni w sobotę na Bedford-Stuyvesant na Brooklynie. Tragedia jeszcze zaostrzyła relacje pomiędzy policją a burmistrzem miasta Billem de Blasio.
Niedziela 21 grudnia 2014

Pjongjang oskarżony o cyberatak

Podtrzymujemy swoją opinię: to rząd Korei Północnej stoi za atakiem na Sony Pictures – oznajmił Biały Dom.
Niedziela 21 grudnia 2014

Krytyczny ranking stanów: Za co się można wstydzić?

Jak wiadomo, amerykańskich stanów jest 50. I oczywiście każdy z nich jest inny. Redakcja podróżnicza portalu internetowego Yahoo opracowała zestawienie wszystkich tych regionów. Skupiła się na tym, czego się najbardziej wstydzą.
Sobota 20 grudnia 2014

Wigilia dla bezdomnych z Greenpointu

W Wigilię świąt Bożego Narodzenia osoby bezdomne nie pozostaną osamotnione na ulicy. W tym dniu będzie dla nich zorganizowana specjalna wieczerza wigilijna w kościele Odkupiciela na Greenpoincie, na którą zapraszają członkowie chrześcijańskiej organizacji Polonia z Jezusem. W świątecznej kolacji udział mogą także wziąć ludzie ubodzy oraz samotni.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15