Prenumerata
NYC 01:50 pm | WWA 07:50 pm
1 USD = 3.9059 PLN
Niedziela 14 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 14 lutego 2016

Zmarł konserwatywny sędzia Scalia

W Stanach Zjednoczonych w wieku 79 lat zmarł konserwatywny sędzia Sądu Najwyższego Antonin Scalia. Jego śmierć może doprowadzić do zmiany ideologicznego układu sił w Sądzie Najwyższym, a w konsekwencji – poważnej zmiany amerykańskiego systemu prawnego.
Sobota 13 lutego 2016

Niebotyczne czynsze komercyjne - Bedford Avenue w cenie

Sześć przecznic nieopodal Bedford Avenue na Williamsburgu to najdroższy rejon na Brooklynie oraz jeden z najdroższych w całych Stanach Zjednoczonych.
Piątek 12 lutego 2016

Obywatele Polski aresztowani na Florydzie

39-letni Zenon Szynkler oraz 36-letni Adamo Czerner są podejrzani o włamanie do domu w Lady Lake i kradzież srebrnych sztućców wartości ponad 40 tys. dolarów. Obaj zostali aresztowani i osadzeni w Sumter County Detention Center na Florydzie.
Piątek 12 lutego 2016

Clinton kontra Sanders, czyli starcie podczas debaty

Walczący o nominację z ramienia Partii Demokratycznej Bernie Sanders i Hillary Clinton starli się podczas czwartkowej debaty telewizyjnej, która odbyła się w Wisconsin. Była sekretarz stanu zarzuciła senatorowi z Vermont krytykowanie Obamy. Sanders z kolei wytknął Clinton przyjaźń z Henrym Kissingerem.
Piątek 12 lutego 2016

Czeka nas przejmujące zimno

Jak zapowiadają meteorolodzy, kilka najbliższych dni w metropolii nowojorskiej będzie najzimniejszych nie tylko w tym roku, ale od początku tej zimy. Termometry w sobotę w nocy pokażą ok. 0 st. Fahrenheita, czyli ok. -17 st. Celsjusza. Podmuchy wiatru, osiągające do 35 mil na godzinę, sprawią, że odczuwalna temperatura będzie o wiele niższa.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15