Prenumerata
NYC 04:07 pm | WWA 10:07 pm
1 USD = 3.0718 PLN
Środa 23 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 23 lipca 2014

Zaproszenie dla artystów – Sztuka dla serca 2014

Muzeum Polskie w Ameryce z siedzibą w Chicago i Fundacja Dar Serca zapraszają artystów do zgłaszania udziału w czwartej dorocznej wystawie "Sztuka dla serca" (Art For Heart). Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej www.artforheartchicago.org do 1 sierpnia 2014 roku.
Środa 23 lipca 2014

Tydzień blisko Boga i drugiego człowieka

Kolejne wakacje, kolejne oczekiwania i mnóstwo pomysłów jak spędzić czas, co podarować swoim pociechom... Kolejny raz naprzeciw tym oczekiwaniom i wszystkim potrzebom rodziców i ich dzieci wyszedł proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ, ojciec Waldemar Łątkowski, organizując "Wakacje z Panem Bogiem".
Środa 23 lipca 2014

Ponad pół miliona za czynsz na Greenpoincie

8 tysięcy stóp kwadratowych przestrzeni handlowo-usługowej jest do wynajęcia w luksusowym apartamentowcu budowanym na Greenpoincie. W sumie tylko za jej dzierżawę właściciel otrzyma miesięcznie około 520 tysięcy dolarów.
Wtorek 22 lipca 2014

Gwardia Narodowa strzeże granic

Gubernator Teksasu wysyła tysiąc żołnierzy Gwardii Narodowej na granicę amerykańsko-meksykańską. Mają oni bronić obywateli USA przed "kryminalistami, handlem ludźmi i gangami narkotykowymi".
Wtorek 22 lipca 2014

Jak sobie poradzić bez metra G

Wiele kontrowersji wśród mieszkańców Greenpointu budzi zapowiadane wyłączenie z ruchu części trasy jedynej linii metra kursującej w tej dzielnicy. MTA twierdzi, że lato to najbardziej odpowiedni czas na remont oraz zachęca do skorzystania z innych form komunikacji.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15