Prenumerata
NYC 09:53 pm | WWA 03:53 am
1 USD = 3.705 PLN
Niedziela 01 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 27 lutego 2015

Kijów kupi śmiercionośną broń

Taką informację przekazała Rada Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy. Na razie jednak Ukraińcy nie chcą zdradzić szczegółów. Kontrakty na dostawy broni Kijów miał podpisać z zagranicznymi firmami.
Czwartek 26 lutego 2015

Wiadomo, kim jest Jihadi John

Znana jest już tożsamość najbardziej znanego na świecie bojownika Państwa Islamskiego. BBC i "Washington Post" informują, że Jihadi John, czyli mężczyzna znany z filmów pokazujących egzekucje zakładników Państwa Islamskiego, to Brytyjczyk Mohammed Emwazi.
Czwartek 26 lutego 2015

Imigranci nie pomagają Cameronowi

Brytyjski premier nie zdołał ograniczyć imigracji. Według najnowszych danych brytyjskiego urzędu statystycznego w ciągu 12 miesięcy, do września ubiegłego roku, Wielką Brytanię wybrało jako nowy dom 624 tys. ludzi. 327 tys. wyjechało w tym czasie z Wysp, co oznacza, że w kraju przybyło 297 tys. imigrantów.
Środa 25 lutego 2015

Festiwal cygar w Hawanie

W Hawanie rozpoczął się 17. Festiwal Cygar, tak zwany Festival del Habano. W tym roku będzie miał on szczególny charakter, bo po raz pierwszy od dziesięcioleci mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą je mogli bez problemu zabrać do domu.
Środa 25 lutego 2015

Nowy gazowy szantaż: Putin żąda pieniędzy i wysyła gaz do Donbasu

Prezydent Rosji Władimir Putin zagroził wstrzymaniem dostaw gazu na Ukrainę. Stanie się tak, jeśli Ukraina nie wniesie nowej przedpłaty za rosyjski gaz. Zdaniem Putina, dotychczasowa przedpłata wystarczy najwyżej na trzy-cztery dni dostaw.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15