Prenumerata
NYC 06:59 am | WWA 12:59 pm
1 USD = 3.3419 PLN
Czwartek 23 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 22 października 2014

Amerykanie pomogli… islamistom

Turecki prezydent Recep Erdogan skrytykował Stany Zjednoczone za zrzucenie broni i amunicji walczącym w syryjskim mieście Kobani. Według niego było to złe, ponieważ część sprzętu zamiast do Kurdów trafiła do islamistów.
Środa 22 października 2014

Terroryści zaatakowali w Ottawie

Uzbrojony mężczyzna został zastrzelony w budynku kanadyjskiego parlamentu w Ottawie. Wcześniej doszło tam do strzelaniny, w wyniku której ranny został kanadyjski żołnierz, który zmarł w szpitalu. Jeśli potwierdzi się wersja o terroryzmie, będzie to niebezpieczny sygnał – twierdzą eksperci.
Środa 22 października 2014

Media o przełomie w neurochirurgii: komu przypisać sukces?

Czyj to był sukces, Polaków czy Brytyjczyków? Niektóre media, takie jak telewizja CNN, czy angielski "Independent", relacjonując pionierską operację nie wspomniały o polskich chirurgach.
Wtorek 21 października 2014

Kolejny cios w wizerunek Rosji: prezes Totalu zginął pod Moskwą

Christophe de Margerie, prezes francuskiego koncernu naftowego Total, zginął w katastrofie na podmoskiewskim lotnisku Wnukowo. Jego śmierć wywołała szok we Francji.
Wtorek 21 października 2014

5 lat dla Pistoriusa

Taką karę lekkoatleta z RPA otrzymał za nieumyślne spowodowanie śmierci swojej partnerki. Sąd w Pretorii wymierzył mu też karę 3 lat więzienia w zawieszeniu na 5 lat w związku z użyciem broni.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15