Prenumerata
NYC 05:09 am | WWA 11:09 am
1 USD = 3.7896 PLN
Niedziela 04 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 02 października 2015

Pierwsze weto prezydenta

Prezydent Andrzej Duda złoży swoje pierwsze weto wobec ustawy przyjętej przez Sejm. Chodzi o projekt dotyczący procedur uzgadniania płci, przygotowany przez posłankę Annę Grodzką. Do decyzji prezydenta dotarł dziennikarz Cezary Gmyz.
Piątek 02 października 2015

Szydło sprawdza wiarygodność Kopacz

Beata Szydło złożyła w Sejmie projekt ustawy podnoszącej minimalną stawkę godzinową za pracę do 12 złotych. To zabieg propagandowy – zarzuca jej Ewa Kopacz.
Czwartek 01 października 2015

O Polsce na konferencji u Bloomberga

Polska jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o zatrudnienie w sektorze usług biznesowych, z którego korzystają światowe korporacje – wynika z raportu Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), przedstawionego podczas wtorkowej konferencji w Nowym Jorku, której gościem specjalnym był prezydent Lech Wałęsa.
Czwartek 01 października 2015

Nieproszony gość z Krymu

Polskie władze sprawdzają, jak do Polski udało wjechać się wicepremierowi samozwańczych władz Krymu – i to mimo unijnego zakazu. Dmitrij Połonski uczestniczył w środę w Warszawie w obradach Biura do spraw Praw Człowieka przy OBWE.
Czwartek 01 października 2015

Sejm z nowym – drogim logo

Obecne logo Sejmu powstało cztery lata temu. Koszt jego opracowania wyniósł 5 tys. zł. Na koniec kadencji decydenci z Wiejskiej postanowili zamówić nowy logotyp. Tym razem jest on 10 razy droższy i został stworzony przez znanego artystę.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15