Prenumerata
NYC 11:50 am | WWA 05:50 pm
1 USD = 3.7264 PLN
Wtorek 27 stycznia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 27 stycznia 2015

Śnieżyca oszczędziła nowojorską metropolię

Gubernatorzy Nowego Jorku i New Jersey znieśli we wtorek rano zakaz jeżdżenia po publicznych drogach, który obowiązywał od 11 wieczorem (zakaz nadal obowiązuje tylko w powiecie Suffolk w Nowym Jorku). Okazało się, że śnieżyca oszczędziła większość nowojorskiej metropolii.
Wtorek 27 stycznia 2015

Nowy Jork i New Jersey: drogi i metro zamknięte od 11 wieczorem

Nad Nowym Jorkiem przechodzi jedna z największych śnieżyc w historii. Od godziny 11 wieczorem w poniedziałek przestaje jeździć metro. O tej samej godzinie wchodzi zakaz poruszania się po drogach.
Poniedziałek 26 stycznia 2015

Dron nad Białym Domem był zabawką urzędnika

Dron, który znaleziono na terenie Białego Domu, był zabawką urzędnika państwowego. Mężczyzna, którego przesłuchał Secret Service, przyznał, że stracił kontrolę nad urządzeniem, gdy o świcie bawił się nim na ulicy w pobliżu pomieszczeń zajmowanych przez prezydenta.
Poniedziałek 26 stycznia 2015

Przygotowujemy się na śnieżycę stulecia

"To ma być śnieżyca, jakiej nasz region nie widział od lat" – zapowiadają metereologowie. Najgorsze prognozy przewidują, że w rejonie od New Jersey po Maine, spaść może nawet do 24 cali, czyli około pół metra śniegu.
Poniedziałek 26 stycznia 2015

Dron w Białym Domu

Secret Service prowadzi śledztwo w sprawie niewielkiego drona, którego znaleziono na terenie Białego Domu. Amerykańskie władze zapewniają, że urządzenie nie stanowiło zagrożenia. Sprawa traktowana jest jednak bardzo poważnie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15