Prenumerata
NYC 03:36 pm | WWA 09:36 pm
1 USD = 3.1212 PLN
Czwartek 31 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 31 lipca 2014

Na Greenpoincie kradną samochody!

Kradzieże samochodów, pobicie w metrze oraz na ulicach, a także włamania i kradzieże dominowały w ubiegłym tygodniu wśród raportów policyjnych, odnotowanych przez oficerów z 94. posterunku na Greenpoincie.
Środa 30 lipca 2014

Obama dostanie mniej na walkę z nielegalnymi imigrantami

650 milionów dolarów – tyle chcą wydać republikanie na rozwiązanie problemu nielegalnej imigracji do USA. Kongres odrzucił plan Baracka Obamy, który planował wydatki na sumę blisko 4 miliardów dolarów. Jak donoszą jego bliscy współpracownicy, prezydent w reakcji na decyzję republikanów rozważa wydanie specjalnego pozwolenia na pracę 11 milionom nielegalnych imigrantów.
Środa 30 lipca 2014

Małgorzata Kot dyrektorem Muzeum Polskiego w Ameryce

25 lipca 2014 roku, decyzją Komitetu Wykonawczego i Rady Dyrektorów Muzeum Polskiego w Ameryce (MPA), z siedzibą w Chicago, na stanowisko dyrektora zarządzającego muzeum została powołana Małgorzata Kot. Nowa pani dyrektor obejmie obowiązki 1 września 2014 roku.
Wtorek 29 lipca 2014

Kura w każdym ogródku?

W Nowym Jorku coraz bardziej popularne staje się hodowanie kur w przydomowych ogródkach. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy chowu drobiu, znoszącego świeże, zdrowie i ekologiczne jajka.
Wtorek 29 lipca 2014

Kłamstwo to nie punkt widzenia: Szokujący list do redakcji “Daily News”

"Daily News" tłumaczy, że stara się przedstawiać różne punkty widzenia, tymczasem w Polonii już pojawiły się ostre protesty przeciwko opublikowanemu przez ten nowojorski dziennik listowi czytelniczki, przedstawiającej niezgodne z prawdą informacje dotyczące historii Polski.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15