Prenumerata
NYC 08:25 pm | WWA 02:25 am
1 USD = 3.2043 PLN
Sobota 30 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 29 sierpnia 2014

Katarzyna Iwaniec podbija amerykańskie galerie

Praca malarki Katarzyny Iwaniec, stałej uczestniczki piątkowych warsztatów portretowych (Open Portrait Studio) w Druch Studio Gallery w Trenton, NJ, została zakwalifikowana na doroczną wystawę twórczości plastycznej w The Philadelphia Sketch Club, najstarszej organizacji artystów plastyków w Stanach Zjednoczonych.
Piątek 29 sierpnia 2014

Plażowa pogoda na długi weekend

W długi weekend, który jest ostatnim weekendem wakacji, aura sprzyjać będzie wyprawom na plażę. Będzie ciepło i słonecznie.
Piątek 29 sierpnia 2014

Harcerze oddali hołd żołnierzom i powstańcom

Każdego roku harcerki i harcerze otrzymują zaproszenie od Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce, Okręg 2, z komendantem Antonim Chrościelewskim na czele, do wzięcia udziału w Święcie Żołnierza w Amerykańskiej Częstochowie w Pensylwanii. W tym roku święto to nabrało dodatkowego znaczenia, bowiem w roku 2014 przypada 70. rocznica Powstania Warszawskiego oraz bitwy pod Monte Cassino.
Piątek 29 sierpnia 2014

Portal Al-Kaidy podręcznikiem dla terrorystów

W nowym angielskojęzycznym portalu Al-Kaidy pojawił się artykuł z instrukcjami na temat jak robić bomby samochodowe oraz sugerujący cele do ataków terrorystycznych w USA i na całym świecie.
Piątek 29 sierpnia 2014

Miasto wzmacnia ochronę Brooklyn Bridge

Nowojorski urząd zdecydował o wzmocnieniu ochrony Brookyn Bridge ze względu na przypadki naruszenia bezpieczeństwa obiektu, do których doszło w ostatnich miesiącach.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15