Prenumerata
NYC 07:25 pm | WWA 01:25 am
1 USD = 3.2011 PLN
Poniedziałek 01 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 01 września 2014

Atlantic City straciło dwa kasyna

W długi weekend miłośnicy hazardu nie tylko żegnali wakacje. W Atlantic City zamknęły się dwa duże kasyna: w niedzielę – Showboat, a w poniedziałek – Revel.
Poniedziałek 01 września 2014

Stary żółw w nowym domu

Przeżył dwie światowe wojny oraz szesnastu amerykańskich prezydentów i właśnie wprowadził się do nowego domu. Rzadki żółw z Galapagos zamieszkał w zoo w Toledo, w amerykańskim stanie Ohio.
Poniedziałek 01 września 2014

Piknik parafii świętej Teresy

Piękna pogoda, dobre nastroje, wyśmienita zabawa, pyszne pierogi – tak pokrótce można opisać piknik wspólnoty parafialnej św. Teresy do Dzieciątka Jezus w Linden, NJ.
Niedziela 31 sierpnia 2014

Wakacyjne sukcesy na parkiecie

W hotelu New York Marriott at the Brooklyn Bridge na Manhattanie odbył się – mający już długie tradycje – turniej taneczny Manhattan DanceSport Championship. Organizatorami tej imprezy byli Gary i Diana McDonald – znakomici tancerze, byli mistrzowie świata, właściciele Roger Dance Sport w Farfield oraz w Hackensack, NJ.
Sobota 30 sierpnia 2014

Dobre wiatry dla “optymistrzów”

Pogoda dopisuje, więc sporo się dzieje w naszym Polskim Klubie Żeglarskim na skraju Brooklynu. Już od piątku komandor Sierant rozpoczął intensywne ształowanie (w języku żeglarskim – ustawianie wszystkiego i wszystkich na właściwym miejscu) zaopatrzenia na obóz żeglarski dla dzieci. Lato z nieuchronną monotonią dryfuje w stronę jesieni, rok szkolny już za pasem i dla młodych żeglarzy była to ostatnia szansa zakosztowania morskich przygód. Ponieważ obóz miał rozpocząć się dopiero w niedzielę, w sobotę Barka była otwarta dla klubowiczów i rozegrano kolejne Regaty Optymistrzów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15