Prenumerata
NYC 07:59 am | WWA 01:59 pm
1 USD = 4.0321 PLN
Sobota 28 listopada 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 27 listopada 2015

Powraca sprawa agencji Anka Travel z Ridgewood - Kolejne zarzuty dla polskiej agencji

Właścicielowi byłej agencji Anka Travel and Consulting Services na Ridgewood postawiono kolejne zarzuty związane z rzekomą defraudacją tysięcy dolarów od nieudokumentowanych imigrantów w zamian za pomoc w legalizacji pobytu.
Piątek 27 listopada 2015

Rosną czynsze na Ridgewood - Polacy podnieśli wartość dzielnicy

W ciągu ostatnich trzynastu lat, począwszy od 2000 roku, prawie trzyipółkrotnie wzrosły czynsze oraz ponad dwuipółkrotnie podniosły się ceny domów na Ridgewood. W tym okresie miał również największy eksodus Polaków do tej dzielnicy z innych rejonów Nowego Jorku.
Piątek 27 listopada 2015

Amerykanie szturmują sklepy - szał zakupów rozpoczęty

Jak szacują analitycy z National Retail Federation, ponad 160 mln Amerykanów zamierza skorzystać z promocji związanych z czarnym piątkiem i cybernetycznym poniedziałkiem. Tylko w czwartek mieszkańcy USA wydali na zakupy internetowe około miliarda dolarów. W sumie wydatki związane z "czarną" promocją sięgną ponad 50 miliardów dolarów.
Czwartek 26 listopada 2015

Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia pod specjalnym nadzorem

Podczas, gdy miliony Amerykanów, w tym także polskich imigrantów, jest gotowych na najpopularniejsze święto w roku – Dzień Dziękczynienia, służby bezpieczeństwa zaostrzają kontrole m.in. na lotniskach i dworcach. Wszystko po to, by nie dopuścić do ewentualnego zamachu terrorystycznego. Jak ostrzega Departament Stanu – terroryści planują uderzyć ponownie.
Środa 25 listopada 2015

Jeszcze do niedzieli: “Cuboids” Wojciecha Gilewicza na Lower East Side

W niedzielę 29 listopada w nowojorskiej Galerii Cuchifritos, części Artists Alliance Inc w Essex Street Market na Lower East Side na Manhattanie kończy się indywidualna wystawa Wojciecha Gilewicza zatytułowana „Cuboids”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15