Prenumerata
NYC 12:17 pm | WWA 06:17 pm
1 USD = 3.6056 PLN
Wtorek 05 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 05 maja 2015

Powstańczy mural powoli pięknieje

Zniszczony przez wandali mural upamiętniający bohaterską postawę uczestników Powstania Warszawskiego powoli odzyskuje swój blask. Jego ponowne odsłonięcie będzie miało miejsce w sierpniu, podczas kolejnej rocznicy wybuchu heroicznego zrywu.
Poniedziałek 04 maja 2015

Wyrodna 19-letnia matka

Młoda, mająca zaledwie 19 lat kobieta rzuciła swoje dziecko z wysokiego mostu do rzeki, po czym sama skoczyła próbując popełnić samobójstwo. Zarówno matka, jak i niemowlę przeżyli i zostali uratowani przez policję.
Poniedziałek 04 maja 2015

Wiosna z Klubem Amber

Polscy seniorzy, posiadający ubezpieczenie Medicaid (Karta Benefit/Food Stamps) są serdecznie proszeni o przybycie w środę, 6 maja o godz. 9:00 rano do Klubu "Amber" na specjalną imprezę pt. "Wiosna z Klubem Amber". W programie m.in.: zabawa przy muzyce, poczęstunek, prezentacje owoców tropikalnych, loteria fantowa, występ kabaretu "Cukier" oraz niespodzianki.
Poniedziałek 04 maja 2015

Grałeś? Sprawdź czy wygrałeś

Uczestnicy loterii wizowej Diversity Visa 2016 od wtorku – 5 maja mogą sprawdzać status swojej aplikacji na portalu Departamentu Stanu USA. To już czwarta edycja loterii, w której Polacy brali udział po 6-letniej przerwie.
Poniedziałek 04 maja 2015

Do Stanów emigruje obecnie najwięcej obywateli Chin

Lawinowo rośnie liczba imigrantów z Chin - w ciągu ostatnich dwóch lat przybyło ich do USA więcej niż obywateli Meksyku, którzy wciąż stanowią największą część populacji cudzoziemców w USA. "To się jednak zmieni, gdy napływ ludności z Azji będzie się utrzymywał na obecnym poziomie" - mówią przedstawiciele Census Bureau.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15