Prenumerata
NYC 05:44 am | WWA 11:44 am
1 USD = 3.7881 PLN
Czwartek 28 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 27 maja 2015

Postawił na Komorowskiego i… przegrał “malucha”

Publicysta Jacek Żakowski z tygodnika „Polityka” w końcu wywiąże się z danej kilka miesięcy temu obietnicy i kupi fiata 126p Mateuszowi Rojewskiemu z Forum Młodych PiS. To efekt zakładu między panami o to, kto wygra majowe wybory, do którego doszło w jednym z programów TVP. Żakowski postawił na Komorowskiego i teraz musi zapłacić za czerwonego “malucha”.
Środa 27 maja 2015

Domosławski ma przeprosić wdowę po Kapuścińskim

Artur Domosławski ma napisać list z przeprosinami do Alicji Kapuścińskiej. Nie może też rozpowszechniać biografii o jej mężu Ryszardzie, jeżeli nadal będzie zawierać rozdział "O miłości i innych demonach". Tak wygląda nieprawomocny wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie o ochronę dóbr osobistych wdowy po sławnym reportażyście.
Środa 27 maja 2015

Sławomir Nowak nie zapłaci 20 tys zł. za “zegarek”

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił wyrok w sprawie Sławomira Nowaka i umorzył postępowanie karne wobec niego. Były minister transportu i były poseł PO został skazany w pierwszej instancji na 20 tysięcy złotych grzywny za zatajenie w pięciu oświadczeniach majątkowych drogiego zegarka.
Wtorek 26 maja 2015

Wybory i… po wyborach. Co może Komorowski? A co Duda?

29 maja Państwowa Komisja Wyborcza przekaże Andrzejowi Dudzie zaświadczenie o wyborze na prezydenta. Zaprzysiężenie nastąpi dopiero 6 sierpnia. Ponad dwa miesiące w Polsce będzie funkcjonował urzędujący prezydent oraz nowo wybrany prezydent elekt. Jakie może przynieść to efekty?
Wtorek 26 maja 2015

Sztaby podsumowują wybory

Sztaby Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości podsumowują wybory prezydenckie. Choć nastroje w PO są minorowe, to partia postanowiła nie wyciągać konsekwencji personalnych za porażkę swojego kandydata. PiS natomiast zapowiada przekształcenie osób odpowiadających za sukces Andrzeja Dudy w jego polityczne zaplecze.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15