Prenumerata
NYC 05:46 pm | WWA 11:46 pm
1 USD = 3.7261 PLN
Wtorek 28 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 28 lipca 2015

Brytyjski ekspert podważa raporty Millera i MAK-u

Na łamach brukselskiego dziennika "The Brussels Times" znany brytyjski ekspert lotniczy, wykładowca Cranfield University koło Cambridge, Frank Taylor przeanalizował dwa raporty dotyczące katastrofy smoleńskiej i w obu znalazł wiele nieprawidłowości.
Wtorek 28 lipca 2015

Sympatycy ISIS na celowniku polskich służb

Polskie służby specjalne monitorują około 200 osób, które mogą być powiązane z muzułmańskimi terrorystami. Poinformował o tym portal tvn24, powołując się na dane przedstawione na posiedzeniu sejmowej komisji do spraw służb specjalnych.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Jaguar Land Rover “wjedzie” do Polski?

Firma Jaguar Land Rover (JLR), której właścicielem jest indyjski koncern motoryzacyjny Tata, planuje uruchomienie nowej fabryki w Europie Wschodniej i swą uwagę skupia na Polsce – donosi brytyjski dziennik "Sunday Times".
Poniedziałek 27 lipca 2015

Sprawdź, czy należy ci się pomoc

Opozycjoniści walczący z PRL, także ci, którzy obecnie mieszkają za granicą, mogą starać się od końca sierpnia o dodatkowe pieniądze. Działaczom antykomunistycznym oraz ofiarom represji znajdującym się obecnie w najtrudniejszej sytuacji finansowej przysługiwać będzie specjalny zasiłek – przypomina Instytut Pamięci Narodowej i apeluje: zgłaszajcie się już dziś!
Niedziela 26 lipca 2015

Papież już się zapisał

Ruszają zapisy na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Rejestracja uczestników odbywa się on-line, poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego na stronie www.krakow2016.com. Papież Franciszek już to zrobił.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15