Prenumerata
NYC 08:21 pm | WWA 02:21 am
Piątek 22 lutego 2019
 
RSS: Dołącz do nas:
Zobacz wpisy z innych tygodni:
Inne artykuły z tego wydania
22.08.2014

Śmiej się, pajacu

Zabawiaj ludzi, bądź zawsze wesoły, dawaj innym energię, nadzieję i radość. Rób to wiele lat. Gdy pewnego dnia się zabijesz, ludzie nie powiążą ze sobą przyczyn i skutku.
22.08.2014

Tadeusz Sudoł, Pięknoduch z wyspy

– To będzie tylko jedno spotkanie? A ja o tyle sprawach chciałbym ci powiedzieć!
22.08.2014

Leśny odlot

Mówi się nie bez racji, że Amerykanie grzybów nie zbierają. Że tradycja grzybobrania, tak pięknie utrwalona w naszej rodzimej tradycji i literaturze, z „Panem Tadeuszem” na czele, jest im obca i że typowy mieszkaniec Nowego Jorku raczej nie wchodzi do lasu.
22.08.2014

Prapieczarki

Według większości encyklopedii największe rośliny świata to drzewa. Wśród rekordzistów różne źródła wymieniają dochodzący do stu metrów wysokości eukaliptus królewski, mamutowiec olbrzymi, nazywany też sekwojodendronem oraz oraz niemal dorównującą mu wzrostem sekwoję wiecznozieloną.
22.08.2014

Trufle na wagę złota

Moje pierwsze uniesienie kulinarne z truflami przeżyłam w Chorwacji. W małej knajpie nad brzegiem morza zamówiliśmy świeżo robiony makaron z oliwą i truflami.
22.08.2014

Choroby znikną same

Chociaż praktykę terapeutyczną zaczynałam jako bioenergoterapeutka, moja ambicją było osiągnięcie poziomu uzdrawiacza duchowego, czyli takiego, który leczy nie tylko ciało ale także (a może nawet przede wszystkim) ludzka duszę, czyli psychikę i sferę mentalną zgłaszających się osób.
url_title=smiej-sie-pajacu track_views=