Prenumerata
NYC 11:37 pm | WWA 05:37 am
Piątek 15 lutego 2019
 
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Poniedziałek 11 lutego 2019

Edukacja rodziców – ważny element zapobiegania otyłości u dzieci

O najnowszej piramidzie żywieniowej oraz o tym, jak odpowiedzialnie dbać o zdrowie własnych dzieci, mówi dr Katarzyna Wolnicka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie
Niedziela 10 lutego 2019

Epidemia samotności

Samotność może dotknąć każdego, nawet osoby w związku. Wiek też nie ma znaczenia. Prawie połowa mieszkańców USA (44 proc.) przyznaje, że zawsze lub dość często czuje się wyizolowana ze społeczeństwa. Naukowcy i lekarze mówią o epidemii i alarmują – posiadanie słabych więzi jest groźniejsze dla zdrowia niż otyłość czy zanieczyszczone powietrze.
Środa 26 grudnia 2018

Uzależnienie to choroba całej rodziny

Osoby uzależnione często nie widzą swojego problemu. Zaprzeczają, umniejszają, szukają wymówek, nie mają świadomości, że coraz częściej sięgają po używki. To część tej choroby. O tym, jak można walczyć z uzależnieniem, opowiadają terapeutki z nowojorskiej kliniki Outreach, która na Greenpoincie i na Richmond Hill oferuje terapię uzależnień w języku polskim.
Sobota 13 października 2018

Doktor delfin

Butlonosy uwielbiają zabawy, zwłaszcza z dziećmi chorymi psychicznie i neurologicznie. To dla nich wykonują niezwykłe pokazy akrobatyczne.
Czwartek 10 maja 2018

Constance Care stawia na nogi

Centrum Rehabilitacji Constance Care w Kierszku koło Warszawy oferuje innowacyjne i skuteczne usługi rehabilitacyjne, przy użyciu najnowocześniejszych technologii robotycznych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.