Prenumerata
NYC 09:49 pm | WWA 03:49 am
1 USD = 3.0307 PLN
Czwartek 24 kwietnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Auto-Moto - Więcej publikacji
Czwartek 03 maja 2012

Niespełnione marzenie PRL-u

Replikę samochodu Syrena Sport sprzed 52 lat zaprezentował w Warszawie jej twórca Mirosław Mazur.
Niedziela 16 marca 2014

Samochód z jabłkiem na masce

Pogłoski o zainteresowaniu firmy z logiem nadgryzionego jabłka motoryzacyjnym odkryciem ostatnich lat, czyli firmą Tesla, rozpoczęły się od doniesień o spotkaniu jednego z dyrektorów Apple z szefem Tesli Elonem Muskiem. Choć spotkanie odbyło się wiosną ubiegłego roku, to do dziś elektryzuje całą branżę nowoczesnych technologii.
Piątek 01 lutego 2013

Sekrety Grand Central Terminal

Nie potrafię zliczyć, ileż razy zdarzyło mi się w pośpiechu przemknąć przez Grand Central Terminal. Nigdy jednak nie odwiedziłam tego miejsca, by poznać je lepiej, przyjrzeć się jego wnętrzu, dotrzeć do ciekawych zakamarków. 1 lutego Grand Central Terminal świętuje swoje 100. urodziny. Uznałam więc, że to idealna okazja na krótką wycieczkę.
Czwartek 27 września 2012

Sukces składa się z porażek

Sylwester Kacper Gaweł judo trenować zaczął jako nastolatek – na przekór rodzicom i w ślad za siostrą. Już jako jeden z najlepszych judoków na świecie wyjechał do USA... w poszukiwaniu śladów babci.
Czwartek 10 maja 2012

Samolot domowej roboty

Unoszenie się w przestworzach to przez tysiąclecia marzenie całej ludzkości. Latające machiny (z wiadomym skutkiem) próbował konstruować Dedal, projektował je także Leonardo da Vinci, jednak dopiero u progu nowoczesności udało się sen o lataniu spełnić, projektując pierwsze samoloty.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.