Prenumerata
NYC 02:48 am | WWA 08:48 am
1 USD = 3.1452 PLN
Środa 20 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Piątek 18 lipca 2014

Bedford Slims: e - papierosy to…  Rozwiązanie śmierdzącego problemu

"W mojej dzielnicy palili dosłownie wszyscy – punkrockowcy, nastolatkowie, babcie. Mimo że sam byłem aktywnym palaczem, to dym, który musiałem wdychać spacerując po okolicy, bardzo mi przeszkadzał. Gdy rozmawiałem o tym problemie ze znajomymi, jeden z nich pokazał mi e-papierosa. Przyznam, że na początku nie byłem wielkim fanem tego produktu, ale bardzo szybko zauważyłem w nim ogromny potencjał i świetny sposób na rozwiązanie 'śmierdzącego problemu'" – tak o początkach powstania firmy Bedford Slims opowiada jej właściciel Jesse Gaddis.
Poniedziałek 14 lipca 2014

Duszy swojej nie sprzedałem…

Rozmowa z doktorem Stanisławem Burzyńskim, który wynalazł lek na raka i dokonuje przewrotu w medycynie.
Piątek 27 czerwca 2014

Amerykański sen “królowej alg”

Lydia Sarfati to liderka światowego biznesu kosmetycznego, odpowiedzialna za wprowadzenie do kosmetologii alg, i amerykańska bizneswoman pochodząca z Legnicy. Zapytana o swoją karierę mówi: "Kiedy przyjechałam do Ameryki, miałam dwa wyjścia: odnieść sukces albo nie. Wybrałam to pierwsze".
Sobota 21 czerwca 2014

Felieton: Teren nieogrodzony - Ekran kontra dzieci

Może rzucił się państwu w oczy niedawny raport o tym, ile godzin dziennie spędzamy gapiąc się w ekran, czy to komputerowy, czy iPadowy, czy smartfonowy? Podobno tyle, że ledwie zostaje nam go na sen w ilości zalecanej przez lekarzy, jako minimum potrzebne do regeneracji umysłu i zdrowia ciała.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.