Prenumerata
NYC 07:23 pm | WWA 01:23 am
1 USD = 3.7380 PLN
Poniedziałek 25 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Środa 10 września 2014

W poniedziałek, jak zwykle…

O godzinie 8:30 pojawili się pierwsi seniorzy. Wchodząc do sali spoglądali na świetny plakat, który wisi na głównym, frontowym filarze. Plakat ten, zatytułowany "Marzenie seniora", wykonał jeden z klubowiczów, architekt Ryszard Duda. Marzenia te, jak wynika z wizerunku artysty, kiedyś były otwarte, piękne, sięgające daleko, a teraz często zastępuje je smutek. Ale tu i ówdzie pojawia się promyk nadziei, że jednak w Nowym Jorku można znaleźć piękne miejsca i przeżyć jeszcze piękne chwile.
Sobota 06 września 2014

Zakupy z Polskim Darem Życia w szczytnym celu - z podwórka do serca

Czy można uratować komuś życie, robiąc w domu porządki? Można! Tak twierdzi organizacja Polski Dar Życia (Polish Gift of Life), która postanowiła zorganizować podwórkową wyprzedaż (yard sale) w nadchodzącą niedzielę, 7 września 2014 roku, w Glen Cove na Long Island. Całkowity dochód z wyprzedaży zostanie przeznaczony na sponsorowanie ratujących życie operacji polskich dzieci.
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Sobota 11 kwietnia 2015

Źródełko młodości – fenomen natury na skalę światową

Podstawowym warunkiem zachowania zdrowia jest właściwa organizacja pracy i odpoczynku, a także racjonalne odżywanie się. Pracę musimy wszyscy wykonywać, odżywiać się także musimy, żeby żyć, ale o racjonalnym odpoczynku nie zawsze pamiętamy. O tym zaniedbaniu najczęściej przypomina nam sam organizm zakłóceniami w jego funkcjonowaniu.
Poniedziałek 06 kwietnia 2015

Nadzieja jadąca na wózkach

MDA Muscle Walk of Central New Jersey, czyli spacer z wykorzystaniem własnych mięśni, który odbył się w sobotę, 21 marca w Prudential Center w Newarku – to było niesamowicie inspirujące i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Uczestniczyły w nim 53 zespoły, a bohaterem każdego był młody człowiek na wózku inwalidzkim.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.