Prenumerata
NYC 05:34 pm | WWA 11:34 pm
1 USD = 3.2582 PLN
Środa 17 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Środa 10 września 2014

W poniedziałek, jak zwykle…

O godzinie 8:30 pojawili się pierwsi seniorzy. Wchodząc do sali spoglądali na świetny plakat, który wisi na głównym, frontowym filarze. Plakat ten, zatytułowany "Marzenie seniora", wykonał jeden z klubowiczów, architekt Ryszard Duda. Marzenia te, jak wynika z wizerunku artysty, kiedyś były otwarte, piękne, sięgające daleko, a teraz często zastępuje je smutek. Ale tu i ówdzie pojawia się promyk nadziei, że jednak w Nowym Jorku można znaleźć piękne miejsca i przeżyć jeszcze piękne chwile.
Sobota 06 września 2014

Zakupy z Polskim Darem Życia w szczytnym celu - z podwórka do serca

Czy można uratować komuś życie, robiąc w domu porządki? Można! Tak twierdzi organizacja Polski Dar Życia (Polish Gift of Life), która postanowiła zorganizować podwórkową wyprzedaż (yard sale) w nadchodzącą niedzielę, 7 września 2014 roku, w Glen Cove na Long Island. Całkowity dochód z wyprzedaży zostanie przeznaczony na sponsorowanie ratujących życie operacji polskich dzieci.
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Piątek 22 sierpnia 2014

Bez skalpela i bez zmarszczek

Beauty Shine to magiczne miejsce dla kobiet. Urządzenie gabinetu i panująca w nim atmosfera tworzą tę magię, która zachęca do odwiedzin i konsultacji o produktach i zabiegach.
Piątek 18 lipca 2014

Bedford Slims: e - papierosy to…  Rozwiązanie śmierdzącego problemu

"W mojej dzielnicy palili dosłownie wszyscy – punkrockowcy, nastolatkowie, babcie. Mimo że sam byłem aktywnym palaczem, to dym, który musiałem wdychać spacerując po okolicy, bardzo mi przeszkadzał. Gdy rozmawiałem o tym problemie ze znajomymi, jeden z nich pokazał mi e-papierosa. Przyznam, że na początku nie byłem wielkim fanem tego produktu, ale bardzo szybko zauważyłem w nim ogromny potencjał i świetny sposób na rozwiązanie 'śmierdzącego problemu'" – tak o początkach powstania firmy Bedford Slims opowiada jej właściciel Jesse Gaddis.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.