Prenumerata
NYC 08:55 am | WWA 02:55 pm
1 USD = 3.3899 PLN
Sobota 22 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Środa 10 września 2014

W poniedziałek, jak zwykle…

O godzinie 8:30 pojawili się pierwsi seniorzy. Wchodząc do sali spoglądali na świetny plakat, który wisi na głównym, frontowym filarze. Plakat ten, zatytułowany "Marzenie seniora", wykonał jeden z klubowiczów, architekt Ryszard Duda. Marzenia te, jak wynika z wizerunku artysty, kiedyś były otwarte, piękne, sięgające daleko, a teraz często zastępuje je smutek. Ale tu i ówdzie pojawia się promyk nadziei, że jednak w Nowym Jorku można znaleźć piękne miejsca i przeżyć jeszcze piękne chwile.
Sobota 06 września 2014

Zakupy z Polskim Darem Życia w szczytnym celu - z podwórka do serca

Czy można uratować komuś życie, robiąc w domu porządki? Można! Tak twierdzi organizacja Polski Dar Życia (Polish Gift of Life), która postanowiła zorganizować podwórkową wyprzedaż (yard sale) w nadchodzącą niedzielę, 7 września 2014 roku, w Glen Cove na Long Island. Całkowity dochód z wyprzedaży zostanie przeznaczony na sponsorowanie ratujących życie operacji polskich dzieci.
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Niedziela 16 listopada 2014

Ważny problem – wady postawy

Jesienią, gdy mniej jest słonecznych dni i temperatury nie sprzyjają zabawom na zewnątrz, nasze dzieci więcej czasu spędzają w domu lub w szkole, i to głównie w pozycji siedzącej. Co robić w takiej sytuacji – radzi Urszula Brożek, magister rehabilitacji ruchowej z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Sobota 18 października 2014

Moda - kolory jesieni

Jesień już na półmetku, a jakoś nie było jeszcze okazji na słów kilka o dominujących kolorach sezonu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.