Prenumerata
NYC 01:06 pm | WWA 07:06 pm
1 USD = 3.9077 PLN
Piątek 12 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Środa 10 września 2014

W poniedziałek, jak zwykle…

O godzinie 8:30 pojawili się pierwsi seniorzy. Wchodząc do sali spoglądali na świetny plakat, który wisi na głównym, frontowym filarze. Plakat ten, zatytułowany "Marzenie seniora", wykonał jeden z klubowiczów, architekt Ryszard Duda. Marzenia te, jak wynika z wizerunku artysty, kiedyś były otwarte, piękne, sięgające daleko, a teraz często zastępuje je smutek. Ale tu i ówdzie pojawia się promyk nadziei, że jednak w Nowym Jorku można znaleźć piękne miejsca i przeżyć jeszcze piękne chwile.
Sobota 06 września 2014

Zakupy z Polskim Darem Życia w szczytnym celu - z podwórka do serca

Czy można uratować komuś życie, robiąc w domu porządki? Można! Tak twierdzi organizacja Polski Dar Życia (Polish Gift of Life), która postanowiła zorganizować podwórkową wyprzedaż (yard sale) w nadchodzącą niedzielę, 7 września 2014 roku, w Glen Cove na Long Island. Całkowity dochód z wyprzedaży zostanie przeznaczony na sponsorowanie ratujących życie operacji polskich dzieci.
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Wtorek 26 stycznia 2016

Wspaniały wygląd bez skalpela

Gabinet kosmetyczny Beauty Shine, przy 81 Greenpoint Ave., znów proponuje coś wyjątkowego, szczególnie dla pań, z tą sama dewizą “bez skalpela i bez zmarszczek". Tym razem właścicielka Grażyna Głowacka zakupiła jedno z najnowszych urządzeń do poprawiania kondycji cery.
Wtorek 26 stycznia 2016

Odwiedź dentystę

Ten gabinet dentystyczny zarekomendowała jedna z naszych czytelniczek. Ponieważ zamierzałam skorzystać z fachowej dentystycznej porady, postanowiłam odwiedzić właśnie Brightwater Dental Care P.C. na Long Island.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.