Prenumerata
NYC 11:29 am | WWA 05:29 pm
Niedziela 17 lutego 2019
 
RSS: Dołącz do nas:
Opinie - Więcej publikacji
Niedziela 17 lutego 2019

Wiosna, wiosna, ach to ty…

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Od wielu lat obserwujemy walkę, nie tylko na słowa, dwóch partii – PO i PiS. Wielu ambitnych polityków przez ten czas próbowało upiec swoją pieczeń w ogniu tego sporu i choć powstawały partie oraz ugrupowania, mające w założeniu namieszać na głównej scenie – Palikot, Petru, Kukiz, Gretkowska czy Lubnauer – to chyba na prawdziwą rewoltę ma szansę dopiero Robert Biedroń.
Niedziela 10 lutego 2019

Człowiek z naftaliny

Był już człowiek z marmuru, był z żelaza, teraz jest z naftaliny. Chociaż nie wiem, na ile to doniesienie byłej premier Ewy Kopacz brać na serio.
Piątek 08 lutego 2019

Bombonierka dla Kaczyńskiego

Bombonierka dla Jarosława Kaczyńskiego przewiązana najpiękniejszą wstążką – między innymi w taki sposób opozycja nazywa pojawienie się na scenie politycznej nowej partii – Wiosna. Na jej czele stanął Robert Biedroń.
Poniedziałek 04 lutego 2019

W oparach mitu o cudownym chłopcu

Jeff Bezos się rozwodzi. Nie wnikam w przyczyny rozpadu jego małżeństwa. Relacje między ludźmi to sprawa tak skomplikowana i osobista, że należy tylko życzyć jemu i pani Bezos szczęścia na drogach ich dalszego życia, dokądkolwiek ich poprowadzą. Przyznam jednak – przyjęłam wieści o tym rozwodzie z radością.
Środa 30 stycznia 2019

„Stała” wiza turystyczna

Jak informują przedstawiciele Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego, najwięcej nielegalnych imigrantów jest wśród tych, którzy zignorowali termin ważności wizy. Szacuje się, że tylko w minionym roku fiskalnym zrobiło to ponad 700 tys. cudzoziemców. Choć Polska nie jest w czołówce państw, z których przybysze łamią prawo imigracyjne, to wciąż sporo naszych rodaków mieszka w USA bez uregulowanego statusu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.