Prenumerata
NYC 05:08 am | WWA 11:08 am
1 USD = 3.2106 PLN
Wtorek 02 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Zdrowie i Uroda - Więcej publikacji
Wtorek 24 grudnia 2013

Zabawa Mikołajkowa w szczytnym celu

Klub Amerykańsko-Polski w Greenacre na Florydzie słynie wśród tutejszej Polonii ze swego ciekawego programu i nowatorskich pomysłów. Podtrzymuje się tutaj również bogate tradycje polskie. Jedną z takich tradycji jest urządzana w klubie doroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.
Piątek 22 sierpnia 2014

Bez skalpela i bez zmarszczek

Beauty Shine to magiczne miejsce dla kobiet. Urządzenie gabinetu i panująca w nim atmosfera tworzą tę magię, która zachęca do odwiedzin i konsultacji o produktach i zabiegach.
Piątek 18 lipca 2014

Bedford Slims: e - papierosy to…  Rozwiązanie śmierdzącego problemu

"W mojej dzielnicy palili dosłownie wszyscy – punkrockowcy, nastolatkowie, babcie. Mimo że sam byłem aktywnym palaczem, to dym, który musiałem wdychać spacerując po okolicy, bardzo mi przeszkadzał. Gdy rozmawiałem o tym problemie ze znajomymi, jeden z nich pokazał mi e-papierosa. Przyznam, że na początku nie byłem wielkim fanem tego produktu, ale bardzo szybko zauważyłem w nim ogromny potencjał i świetny sposób na rozwiązanie 'śmierdzącego problemu'" – tak o początkach powstania firmy Bedford Slims opowiada jej właściciel Jesse Gaddis.
Poniedziałek 14 lipca 2014

Duszy swojej nie sprzedałem…

Rozmowa z doktorem Stanisławem Burzyńskim, który wynalazł lek na raka i dokonuje przewrotu w medycynie.
Piątek 27 czerwca 2014

Amerykański sen “królowej alg”

Lydia Sarfati to liderka światowego biznesu kosmetycznego, odpowiedzialna za wprowadzenie do kosmetologii alg, i amerykańska bizneswoman pochodząca z Legnicy. Zapytana o swoją karierę mówi: "Kiedy przyjechałam do Ameryki, miałam dwa wyjścia: odnieść sukces albo nie. Wybrałam to pierwsze".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.