Prenumerata
NYC 01:30 am | WWA 07:30 am
1 USD = 3.6025 PLN
Czwartek 21 września 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej publikacji
Sobota 16 września 2017

Pierwsze dziecko Dzieci PRL-u

Znani są z wielu imprez charytatywnych, a także jako zespół suportujący polskich wykonawców koncertujących w metropolii nowojorskiej. 22 września światło dzienne ujrzy ich pierwsze "dziecko", a dzień później będzie miało miejsce tzw. pępkowe, czyli koncert promujący debiutancki album. Tym samym Dzieci PRL-u rozpoczynają podbój nowojorskiego oraz światowego rynku muzycznego.
Piątek 15 września 2017

Polska jest krajem atrakcyjnym do inwestowania

Rozmowa z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju Pawłem Chorążym, który w ubiegłym tygodniu gościł w Nowym Jorku.
Niedziela 10 września 2017

Film o Maksymilianie Kolbem w metropolii

Rozmowa z Michałem Kondratem, reżyserem i producentem filmu “Dwie korony”, ukazującym nieznane dotąd fakty z życia o. Maksymiliana Kolbego
Sobota 09 września 2017

Jesteśmy jak Sherlock Holmes

Rozmowy na temat inwestycji w Polsce oraz o sytuacji politycznej w naszym kraju, a także jego promocja jako państwa posiadającego silną, nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się gospodarkę, o stabilnych podstawach finansowych i makroekonomicznych były głównym celem trzeciej wizyty wicepremiera Mateusza Morawieckiego w Stanach Zjednoczonych. Podczas pobytu, pod koniec ubiegłego tygodnia, spotkał się on również z amerykańskimi opiniotwórczymi mediami, środowiskiem żydowskim oraz z Polonią.
Wtorek 29 sierpnia 2017

Polska Bratnia Pomoc • Bogata w tradycję, szczodra w miłosierdziu

Działa od 61 lat i niesie pomoc osobom potrzebującym, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Polish Assistance, organizacja non-profit, znana także jako Polska Bratnia Pomoc, ma swoją siedzibę na Manhattanie, a wsparcie kieruje do naszych rodaków mieszkających głównie w nowojorskim obszarze metropolitalnym.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.