Prenumerata
NYC 09:09 pm | WWA 03:09 am
1 USD = 3.9939 PLN
Środa 25 listopada 2015
RSS: Dołącz do nas:
Edytorial - Więcej publikacji
Środa 01 stycznia 2014

Jak przeżyć szczęśliwie nadchodzący rok

Wielu z nas na początku roku podejmuje różne postanowienia na przyszłość. Jednak większość osób rezygnuje z dotrzymania tych deklaracji już po pierwszych kilku tygodniach. Co zrobić, aby nadchodzący rok okazał się dla nas pomyślny – radzą specjaliści.
Poniedziałek 13 października 2014

Donald Trump miał rację w sprawie eboli

Pamiętamy, jak pochodzący z nowojorskiego Queensu miliarder Donald Trump wywołał oburzenie obrońców praw człowieka w Ameryce i wielu wrażliwych osób na całym świecie swoim kategorycznym stwierdzeniem, że zarażonych ebolą nie powinno się wpuszczać na terytorium USA. Nawet na leczenie.
Niedziela 14 września 2014

FELIETON JANKA: Nad wodą

Co jest takiego magicznego w wodzie? Gdy jest jej duży akwen, wiatr wywołuje fale, słońce odbija się od powierzchni – i nie możemy od tego oderwać wzroku.
Sobota 30 sierpnia 2014

Weekend bez “Weekendu”

Właśnie dziś mija 15. rocznica ukazania się pierwszego "Weekendu", ilustrowanego dodatku do "Nowego Dziennika". Również dziś "Weekend" przestał się ukazywać.
Wtorek 17 czerwca 2014

Ocena przyrostu prezesa

Drodzy rodacy, przecież nic się nie stało, tak można by skwitować reakcję premiera, ministra spraw wewnętrznych i oczywiście szefa Narodowego Banku Polskiego, który ze spokojem grabarza przekonywał Polaków, że wszystko co zostało nagrane na "taśmach", pomimo wielu brzydkich słów, to... ku chwale ojczyzny.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama