Prenumerata
NYC 08:23 pm | WWA 02:23 am
1 USD = 3.8175 PLN
Niedziela 01 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Edytorial - Więcej publikacji
Środa 01 stycznia 2014

Jak przeżyć szczęśliwie nadchodzący rok

Wielu z nas na początku roku podejmuje różne postanowienia na przyszłość. Jednak większość osób rezygnuje z dotrzymania tych deklaracji już po pierwszych kilku tygodniach. Co zrobić, aby nadchodzący rok okazał się dla nas pomyślny – radzą specjaliści.
Piątek 15 kwietnia 2016

Panamskie kwity

Skoro wywożenie przemysłu do rajów produkcyjnych w celu obniżania kosztów jest poprawne politycznie i zgodne z prawem międzynarodowym, z jakiego powodu gani się poszukiwanie rajów fiskalnych? Panuje jaśnie oświecona globalizacja, a ułatwiony przepływ kapitału to jej i założenie, i skutek jednocześnie.
Niedziela 06 marca 2016

Kryzysowa narzeczona

„Mogłaś być już na dnie, a nie byłaś. Nigdy nie dowiesz się, co straciłaś” – śpiewa w radiu Lady Pank. Czy dno dla każdego jest na tym samym poziomie?
Niedziela 06 marca 2016

Komu tak naprawdę służy ta histeria?

W jakim celu zorganizowano tegoroczną galę rozdania Oscarów? Na pewno nie z zamiarem nagrodzenia najlepszych filmowych produkcji. Nie chodzi tylko o to, że wśród nominowanych zabrakło kilku naprawdę dobrych tytułów, bo pewnie ustąpiły miejsca tym "politycznym", ale też i o to, że głównym hasłem oscarowej nocy była dyskryminacja rasowa. Ameryka ma problem, ale czy na pewno chodzi o rzekomy rasizm?
Poniedziałek 18 stycznia 2016

Brak mi słów…

„Czekamy na bratnią pomoc narodu niemieckiego” – gdy zobaczyłam to hasło na transparencie sobotniej demonstracji KOD, to myślałam, że coś w moim blondynkowym umyśle wyraźnie szwankuje.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.