Prenumerata
NYC 09:21 pm | WWA 03:21 am
Środa 23 stycznia 2019
 
RSS: Dołącz do nas:

Prenumerata ND

Jeśli jesteś zainteresowany subskrypcją online, która umożliwia dostęp do wszystkich treści na naszej stronie www kliknij poniżej.

Subskrypcja Online
Papierowe wydanie Nowego Dziennika wysyłamy tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.
Możesz zamówić prenumertę drukowaną listownie. Korzystając z poniższego linku pobierz plik w formacie PDF, wydrukuj, wypełnij i odeślij na nasz adres wraz z czekiem lub money order.

Nowy Dziennik
70 Outwater Lane, Ste 402
Garfield, New Jersey 07026

Pobierz plik PDF
do otwarcia powyższego pliku wymagany jest program Adobe Reader. Jeśli nie masz go zainstalowanego na swoim komputerze, możesz go pobrać klikając tutaj.
Możesz również zamówić prenumeratę drukowaną korzystając z poniższego formularza.
1. Wybierz rodzaj prenumeraty
Wydanie Papierowe
Wydanie piatkowe z dodatkiem kulturalnym
Wydanie sobotnio-niedzielne z magazynem "Weekend"
Do zapłaty:
$999.00
2. Podaj adres dostawy
3. Zapłać
Do zapłaty:
$0.00
4. Rodzaj płatności
Możesz zapłacić teraz korzystając z konta na Paypal (wybierz opcję po prawej) lub możesz zapłacić za prenumeratę w późniejszym terminie (czek lub money order).

Jeśli chcesz zapłacić
później kliknij poniżej:


Jeśli chcesz zapłacić kartą
kredytową lub Paypal
kliknij poniżej:

Jeśli zamówiłeś prenumeratę papierową otrzymujesz dodatkowo subskrypcję online i pełny dostęp do najnowszych wiadomości w serwisie dziennik.com.

Warunki prenumeraty:

Prenumeratorowi przysługuje prawo do rezygnacji z prenumeraty, w dowolnym momencie jej trwania. Wydawnictwo zwraca część wpłaty za niezrealizowane numery prenumeraty w terminie 10 roboczych dni od otrzymania zgłoszenia. Rezygnacja wymaga formy pisemnej (e-mail, fax, list, tel). Prenumerator ma możliwość zgłoszenia Wydawnictwu ewentualne braki w dostawach lub fakt otrzymania egzemplarza z wadami jakościowymi. Reklamacje dotyczące braków powinny być zgłaszane natychmiast po stwierdzeniu braku ciągłości w numeracji. Reklamacje dotyczące wad jakościowych powinny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu, nie później niż 3 dni od daty dostawy.

Wydawnictwo uzupełnia braki lub wymienia wadliwy egzemplarz. Jeżeli reklamacja nie zostanie zrealizowana. Wydawnictwo przedłuży prenumeratę o odpowiednią liczbę egzemplarzy lub zwróci prenumeratorowi należną kwotę.

Gwarantujemy niezmienność cen przez cały czas trwania prenumeraty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 pod numerem telefonu 1-212-594-2266 wew. 202, email ek@dziennik.com, fax: 1-212-594-2383
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.