Prenumerata
NYC 10:02 am | WWA 04:02 pm
Środa 15 sierpnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Kalifornia
Usługi
Kalifornia
Poniedziałek 30 lipca 2018

Zapraszamy do Kalifornii. Podróżuj z World of Adventures!

Witamy Państwa na stronie Firmy World of Adventures z Kalifornii, która zrobi wszystko aby pomóc Państwu w spełnieniu Waszych marzeń związanych z podróżami, wakacjami, odkrywaniem świata i rozrywką. Wystarczy wejść na naszą stronę www.world-of-adventures.pl wypełnić formularz lub napisać do nas na worldofadventures55@gmail.com, a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby państwa życzenie spełnić. Nasze biuro podróży jest bardzo nietypowe; koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa budżetu i potrzeb podczas wyjazdu. Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych kurortach i rejsach, dbamy o to, aby Państwa wakacje były naprawdę niezapomniane. W przeciwieństwie do standardowych biur staramy się spełnić wszystkie wasze indywidualne wymagania i upewnić się, że Państwa potrzeby zostały zaspokojone, oraz że znaleźliśmy odpowiedzi na wszystkie wasze pytania, czego nie znajdziecie nigdzie indziej.
Imię:
World of Adventures
Telefon:
(714) 249-3966
Oferty Pracy
Kalifornia
Wtorek 19 czerwca 2018

Dynamiczna firma remontowo-budowlana w Kaliforni w samym sercu Doliny Krzemowej

Dynamiczna firma remontowo-budowlana w Kaliforni w samym sercu Doliny Krzemowej (Silicon Valley) poszukuje doświadczonych fachowców. Wymagany jest talent i doświadczenie w remontach i przebudowach wnętrz, własny transport, narzędzia, telefon z internetem. Zarobki zależności od doświadczenia i umiejętności, około $25-$30/hr. Szczególnie poszukiwani: kafelkarz, elektryk i hydraulik. Pomożemy w znalezieniu mieszkania. O szczegóły proszę dzwonić na tel 408-590-5410.
Imię:
Gregory
Telefon:
(408) 590-5410
Oferty Pracy
Kalifornia
Piątek 28 kwietnia 2017

Firma sprzątająca w Los Angeles

Firma sprzątająca w Los Angeles poszukuje ludzi do pracy. zarobki międzie $600-$700 na tydzień, lokalizacja blisko Disney Land, pomagamy z zakwaterowaniem i samochodem. Proszę dzwonić (949) 514-2215