Prenumerata
NYC 05:43 pm | WWA 11:43 pm
Poniedziałek 23 kwietnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Usługi - New York
Usługi
New York
Czwartek 05 kwietnia 2018

Profesjonalne strony WWW

Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do komputera, telefonu i tabletu) - tworzenie sklepów internetowych - administrację i pomoc techniczną dla serwisów www - projektowanie graficzne (logo, wizytówki, ulotki...) - zakładanie FanPage na Facebooku - cięcie i kodowanie szablonów graficznych - usuwanie wirusów ze stron internetowych - wdrażanie i instalację WordPressa. Dzięki systemowi CMS będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać aktualnościami, tworzyć galerię, edytować treści na stronie, wstawiać pliki do pobrania i wiele więcej... Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę: www.dobrepiksele.eu email: info@dobrepiksele.eu tel: +48 795 946 445
Cena:
1
Imię:
dobrepiksele
Telefon:
48795946445
Usługi
New York
Czwartek 05 kwietnia 2018

TLUMACZ PRZYSIEGLY/POSWIADCZONY/CERTIFIE

The Ministry of Languages-Translations Polish/English -718-349-7707-Tłumacz Poświadczony j. polskiego i angielskiego /Certified Translator/Biuro Tłumaczen –Greenpoint, Nowy Jork (także procesowanie pocztą internetową); tłumaczenie dokumentów do konsulatu generalnego RP (jeżeli państwo tłumaczą dokumenty amerykańskie do Polski -prosimy o danie wystarczająco czasu jako, że nalezy potwierdzić tłumaczenie przez polski konsulat w Nowym Jorku, i prosimy o telefon, w którym wytłumaczymy postępowanie), do Urzędu Imigracyjnego, i inne, Apostyl; oferujemy szeroki zakres usług translatorskich, tłumaczenia na polski/angielski, angielski/polski, o wysokim poziomie merytorycznym i estetyką wydawanych dokumentów, tłumaczenia notarialne, medyczne, prawne, szkolne –(do międzynarodowej ewaluacji), tłumacz z wieloletnim doświadczeniem także specjalizujący się w redagowaniu pism urzędowych, zawartości do stron internetowych, profesjonalnym resume (i ten tak ważny list przewodni); zakladanie biznesu, itd.
Imię:
Anna Zaczek
Telefon:
718-349-7707
Usługi
New York
Czwartek 05 kwietnia 2018

ROZWÓD BEZSPORNY

Greenpoint. The Ministry of Languages, Co. ROZWÓD BEZSPORNY (za zgoda obu stron lub gdy pozwany lub pozwana odmawia podpisania dokumentow lecz nie oponuje), bez orzekania o winie, bez stawiennictwa stron w sadzie, przeprowadzamy tylko dla stron bezdzietnych oraz mieszkajacych w miescie Nowego Jorku. Dosyc szybko i sprawnie. Mozesz takze u nas przetlumaczyc dokumenty. Prosze pytac o Anne. Dziekujemy i zapraszamy.
Imię:
Anna Zaczek
Telefon:
718-349-7707