Prenumerata
NYC 03:37 pm | WWA 09:37 pm
Piątek 21 września 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Usługi
Usługi
Nieruchomości
New York
Wtorek 11 września 2018

Agent Nieruchomości

Jeżeli chcesz kupić/sprzedać lub wynająć nieruchomość w Westchester/Putnam lub Rockland County chętnie pomogę. Porozmawiajmy: (646) 203-1500.
Imię:
Edyta Leoniuk
Telefon:
(646) 203-1500
Usługi
Chicago
Wtorek 11 września 2018

Ubezpiecznia Komercyjne

Ubezpieczenie na Komercyjne Auta. Nowe tańsze oraz lepsze polisy! Albert Dyduch Farmers Insurance, tel: (773) 889-8989, 10am-6pm.
Imię:
Albert Dyduch
Telefon:
(773) 889-8989
Usługi
Inne
Poniedziałek 10 września 2018

Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnych

Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą. Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
Imię:
Arletta Bolesta
Usługi
Wtorek 04 września 2018

Dietetyk

Dietetyk/ Specjalista z zakresu leczenia otyłości chorób dieto zależnych. Dietetyk/ Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Każdego dnia myślisz o swojej sylwetce i zdrowiu, jednak wciąż nie jesteś w stanie podjąć kroków, które mogłyby Ci pomóc zrzucić kilogramy i poprawić jakość życia? Skontaktuj się ze mną i jeszcze dziś rozpocznij zmianę Twojego życia w małych/prostych krokach. Dlaczego ja? Dlatego, że: -Ty masz Polski organizm i potrzebujesz jadłospisu zbilansowanego pod indywidualne zapotrzebowanie – na czym ja znam się doskonale -Ceny usług dietetycznych w Stanach przekraczają kilkukrotnie usługi specjalistów z Polski -Moje wykształcenie udokumentowane jest dyplomem uczelni wyższej -Szukasz pomocy u rodaków, a nie Amerykanów, których wiedza o Polskim organizmie jest znikoma Zapraszam do kontaktu mailowego: damian.gradzk@gmail.com lub damian.gradzki@wp.pl Odwiedź moją stronę, a dowiesz się więcej https://damian.pb.online/
Cena:
do uzgodnienia
Imię:
Damian
Telefon:
(530) 126-071
Usługi
New York
Wtorek 04 września 2018

Nauka śpiewu i gry na pianinie

Zapraszam na prywatne lekcje nauki śpiewu (dykcja, emisja głosu, interpretacja piosenki) oraz nauki gry na fortepianie. Zajęcia obejmują teorię oraz technikę, kształcenie słuchu i zasady muzyki. Lekcje odbywają się w domu ucznia. Nauczyciel z 10 letnim doświadczeniem, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
Cena:
50
Imię:
jollymix
Telefon:
(718) 313-8935
Usługi
New York
Poniedziałek 27 sierpnia 2018

Polska Agencja - POMOC KONSULARNA

Pomożemy Ci uzyskać polskie dokumenty, przygotuję dla Ciebie wnioski, skompletuję dokumenty. Poprowadzimy i pomożemy rozwiązać Twoje sprawy w Polsce. Znajdziemy rozwiązanie najbardziej skomplikowanej sprawy, między innymi: *Amerykańskie certyfikaty urodzenia i małżeństwa, Paszport dla dziecka - Przygotujemy wnioski, przetłumaczymy i pomożemy zarejestrować akty w Polsce. *Polskie Obywatelstwo - pomożemy skompletować dokumenty, wypełnimy wniosek o potwierdzenie obywatelstwa. *Zagraniczny Rozwód w Polsce - zarejestrujemy rozwody w Polskich urzędach i sądach. *Sprawy Sądowe i Spadkowe w Polsce - znajdziemy Ci adwokata w Polsce, przygotujemy pisma. *Inne Sprawy w Polsce - więcej na naszej stronie internetowej. NAPISZ: office@pomockonsularna.com lub ZADZWOŃ: (718) 715-4256.
Imię:
POMOC KONSULARNA
Telefon:
(718) 715-4256
Usługi
New York
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Sprzątanie

Posprzątam twój dom, zrobię porządki w ogródku i zaopiekuję się dziećmi. Zapraszam do kontaktu!
Imię:
Martyna
Telefon:
(917) 615-2855
Usługi
New Jersey
Poniedziałek 30 lipca 2018

Wykonam makijaż

Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość i dobrą cenę to serdecznie zapraszam do siebie na makijaż. Wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe oraz okolicznościowe. Posiadam certyfikaty z zakresu wizażu. Specjalizuje się również w makijażu cery dojrzałej. Pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach, które dodatkowo zapewnią jego trwałość. Z dojazdem do klienta w New Jersey. Makijaż na zdjęciu wykonany przeze mnie.
Imię:
Natalia
Telefon:
(908) 523-8202
Usługi
New York
Środa 25 lipca 2018

Tworzenie stron i sklepów WWW - atrakcyjne ceny!

Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie stron WWW - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do komputera, telefonu i tabletu) - tworzenie sklepów internetowych - administrację i pomoc techniczną dla serwisów www - projektowanie graficzne (logo, wizytówki, ulotki...) - zakładanie FanPage na Facebooku - cięcie i kodowanie szablonów graficznych - usuwanie wirusów ze stron internetowych - wdrażanie i instalację WordPressa. Dzięki systemowi CMS będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać aktualnościami, tworzyć galerię, edytować treści na stronie, wstawiać pliki do pobrania i wiele więcej... Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę: www.dobrepiksele.eu email: info@dobrepiksele.eu tel: +48 795 946 445
Cena:
1
Imię:
dobrepiksele
Telefon:
48795946445
Usługi
New York
Poniedziałek 23 lipca 2018

TLUMACZ PRZYSIEGLY/POSWIADCZONY/CERTIFIED

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW: The Ministry of Languages, Translation and Education Inst.-Translations Polish/English -718-349-7707-Tłumacz Poświadczony j. polskiego i angielskiego /Certified Translator/Biuro Tłumaczeń –Greenpoint, Nowy Jork (także procesowanie pocztą internetową); *tłumaczenie dokumentów do Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku, pomoc przy uwierzytelnieniu tłumaczeń przez konsulat; *Urzędu Imigracyjnego, szkół, i innych; *oferujemy szeroki zakres usług translatorskich, tłumaczenia na polski/angielski, angielski/polski, o wysokim poziomie merytorycznym i estetyką wydawanych dokumentów; *tłumaczenia notarialne, medyczne, prawne, szkolne –(do międzynarodowej ewaluacji); *tłumacz z wieloletnim doświadczeniem także specjalizujący się w redagowaniu pism urzędowych; *założenie biznesu lub zamknięcie *pełnomocnictwa, upoważnienia, asysta tłumacza w urzędach *Apostille *pobieranie aktów urodzenia, i innych certyfikatów i dokumentów z urzędów i sądów Prosić Annę.
Imię:
Anna Zaczek
Telefon:
(718) 349-7707