Prenumerata
NYC 09:21 pm | WWA 03:21 am
Piątek 20 lipca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Różne
Różne
Środa 18 lipca 2018

Jeśli masz serce to…

Może masz niepotrzebną odzież i podarujesz mi? Szukam pomocy! Mam 50 lat, choruję od 8 roku życia, chodzę o kulach, głuchota bez aparatu, nie słyszę, czekam na rentę, którą otrzymywałem od ZUS 760 zł. Na ostatniej komisji ZUS mnie uzdrowił. Sprawa w sądzie, najgorsze jest to czekanie. Jestem w bardzo krytycznej sytuacji. To prawda, czasami nie mam co do ust włożyć, brakuje mi nieraz chleba, brakuje mi jedzenia nie ukrywam tego, ale to jest nieistotne. Szukam kogoś kto by mi podarował odzież, w chwili obecnej nie mam praktycznie żadnej tylko to co na sobie. Sam sobie jednak nie dam rady, dlatego proszę Państwa o pomoc i wsparcie. Czy ja na to zasługuję? Nie mi to oceniać... czasami MOPS wspomoże mnie 200 zł na miesiąc. Chętnie przyjmę każdy drobiazg, jeśli masz niepotrzebną odzież podaruj mi był bym Ci bardzo wdzięczny za WSZYSTKO.
Cena:
Współpraca
Imię:
Darek
Nieruchomości
Różne
Poniedziałek 09 lipca 2018

SKLEP, MASARNIA, CUKIERNIA, APARTMENT

Nieduży zakład wyrobu mięsnych polskich, jest zezwolenie na sprzedaż hurtową, wyrób kiełbas, mała cukiernia do wypieków polskich ciast. Zostanie uruchomiony wyrób pierogów, już wszystko przygotowane, czeka na nowego właściciela, jest sklep na miejscu, jest mały apartament, około 50 metrów, parking, cała posiadłość mieści się między Atlantic City a Philadelphia. Potrzebna rodzina 3 albo 4 osoby, bo jest wyrób wędlin, wyrób piekarniczych, nie chleb. Produkcja pierogów, dopiero sprowadzona z kraju maszyna, wyrób około 100 kg na godzinę ciasta+farsz, około 3 tysiące pierogów na godzinę . Na miejscu jest sklep, mały apartament, parking, całość sprzedam, dzwoń po więcej informacji.
Cena:
08360
Imię:
Ted
Telefon:
(856) 794-1000
Różne
Connecticut
Piątek 22 czerwca 2018

NY - Polska

Szukam osoby, która w najbliższym czasie będzie podróżować z Nowego Jorku do Polski - chodzi o zabranie mojej paczki (8 kg). Forma rewanżu do uzgodnienia.
Imię:
Paweł
Telefon:
+48512785369
Różne
Poniedziałek 18 czerwca 2018

Potrzebuję ubrań

Witam, potrzebuję ubrań męskich w wieku 15,16,17,18 lat, damskie m,l, xl. Ubrania używane może ma ktoś niepotrzebne, dla mnie to duża pomoc. Pozdrawiam Krystyna e-mail: chcww@wp.pl
Imię:
Krystyna
Towarzyskie
Różne
Poniedziałek 11 czerwca 2018

Myślę o powrocie do Polski.

Czy pojechałbyś ze mną? Jestem na emeryturze.
Telefon:
1 (443) 528-6580
Różne
Inne
Niedziela 10 czerwca 2018

Zainwestuj

Poszukujemy inwestora do wspólnego prowadzenia innowacyjnego biznesu w Polsce. Technologia produkcji struktur typu plaster miodu. Technologia została opatentowana w UPRP w Polsce. Produkcja paneli elewacyjnych dla budownictwa.
Cena:
700tysiecy
Imię:
Honeycomb Systems
Telefon:
+48692424635
Różne
Środa 30 maja 2018

Finanse

Szukam pożyczki w wysokości 50000 zł albo 10000$. Chodzi o drogą rehabilitację. Nie chodzi o wolny datek mam stały dochód i mogę systematycznie spłacać proszę o kontakt.
Imię:
Danuta
Telefon:
48 (660) 761-350
Usługi
Różne
Wtorek 24 kwietnia 2018

Oczyszczanie z Powiązań Karmicznych, Klątw, Magii, Negatywnych Energii i Blokad!

Pokochaj Siebie i Swoje Życie! Wszyscy jesteśmy w drodze do duchowego lepszego siebie, lecz często blokady, programy z dzieciństwa lub cudze energie blokują naszą drogę i nas samych przed naszym prawdziwym boskim potencjałem. Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca i potrzebujesz pomocy by w końcu zaświeciło słońce na stałe w Twoim życiu! Gorąco zapraszam na godzinną sesję oczyszczania. Jestem psycholżką z 14-letnim doświadczeniem, jak również i jasnowidzką. W trakcie sesji otrzymasz Program Indywidualnie dobrany dla Ciebie i Oczyszczanie będzie kontynuowane przez Ciebie przez 10 dni dla uzyskania Pełnego Oczyszczenia z Klątw, Magii, Złorzeczeń, Programów, Blokad, Powiązań Karmicznych i Energetycznych oraz Oczyszczenie z Wszystkich Negatywnych Energii. Zadzwoń lub najlepiej wyślij email z Imieniem i nazwiskiem, ile lat. Dodaj również dzień/godzinę kiedy możemy się umówić na sesję skype lub telefoniczną.
Cena:
100
Imię:
Yola Noppcin
Usługi
Różne
Wtorek 24 kwietnia 2018

ZAPRASZAM KOCHANI NA MEGA POZYTYWNE I EFEKTYWNE PROGRAMOWANIE UMYSŁU

ZAPRASZAM KOCHANI NA MEGA POZYTYWNE I EFEKTYWNE PROGRAMOWANIE UMYSŁU. 44 Dni Programowania Siebie na Obfitość-Dostatek Pieniędzy i na Wolność Finansową. Zapraszam Was do udziału w 44-dniowej wycieczce do źródeł własnych możliwości. Podczas tych 44 Dni będziesz programować siebie na łatwość i lekkość w otrzymywaniu pieniędzy, na życie w zgodzie z pieniędzmi, będziesz tworzyć z lekkością i radością energię w sobie, która będzie manifestować Twoje marzenia. Przez następne 44 dni będziesz robić oczyszczanie z EFT, będziesz sobie wybaczać, będziesz dziękować i będziesz tworzyć w sobie uczucie wdzięczności do własnego życia. Gwarantuję Wam 100% Świetnej Zabawy. Gwarantuje Wam 100% zobaczenia jak działa Prawo Przyciągania i wdrożenia to w Wasze życie. Gwarantuję Wam 100% zmian na lepsze. CAŁY PAKIET- NA 44 DNI ZAWIERA (cena $44): 1. SKRYPTTEXT- DEKLARACJE SZCZĘŚCIA - stworzony przeze mnie, który TY nagrasz na swój telefon.
Cena:
44
Imię:
Yola Nic
Różne
Wtorek 17 kwietnia 2018

Pilnie poszukuję kontaktu do osób, które mają ukończony kurs przez prof. Ferdynanda Barbasiewicza

Pilnie poszukuję kontaktu do osób, które mają ukończony kurs przez profesora Ferdynanda Barbasiewicza ClaviTherapy(klawiteriapa). Osoba musi posiadać certifykat lub dyplom ukończenia. Bliska mi osoba jest chora na stwardnienie rozsiane zanikowe boczne. Bardzo proszę o kontakt.
Imię:
Czesław
Telefon:
(201) 600-9805