Prenumerata
NYC 06:03 pm | WWA 12:03 am
1 USD = 3.7224 PLN
Czwartek 25 maja 2017
RSS: Dołącz do nas:

Blog - Piotr Milewski

Poniedziałek 13 lutego 2012

Fachowa kontra Newta

Konserwatywny magazyn National Review wezwał Newta Gingricha do wycofania się z wyścigu prezydenckiego. Również Bill Kristol – publicysta Weekly Standard – uważa, że były przewodniczący Izby Reprezentantów nie ma szans w ewentualnym, choć wątpliwym, starciu z Obamą.
Czytaj więcej
Środa 25 stycznia 2012

Debbie Bosanek i gaz łupkowy

Barack Obama chce zbudować Amerykę, która będzie trwała jak ford z reklamy, zapewni każdemu równe szanse i przywróci klasie średniej utracone poczucie bezpieczeństwa. W odpowiedzi na ujawnienie przez Mitta Romneya oświadcznia podatkowego z zeszłego roku, prezydent zaprosił na Kapitol, niejaką Debbie Bosanek.
Czytaj więcej
Piątek 20 stycznia 2012

W pulowerku na Górę Przeznaczenia

Dzięki prawyborom Rick Santorum ma swoje piętnaście minut. W New Hampshire spadł co prawda na piąte miejsce, ale nie rezygnuje z walki.
Czytaj więcej
Czwartek 05 stycznia 2012

Kworum Santorum

Mocna pozycja Ricka Santorum po prawyborach w Iowie oznacza, że bratobójcza walka republikanów, przybierająca coraz bardziej brutalne formy, nie skończy się 10 stycznia w New Hampshire.
Czytaj więcej
Piątek 23 grudnia 2011

Auto-mat

Zwycięstwem nad republikańską większością w Kongresie kończy rok prezydent Obama. Pod naciskiem partyjnego establishmentu i prawicowych komentatorów, przewodniczący Izby Reprezentantów, John Boehner zgodził się przedłużyć o dwa miesiące finansowanie ulg w podatku dochodowym i zasiłków dla bezrobotnych.
Czytaj więcej